Akademik Sınav Kursları

English Council Akademik İngilizce Kursu ile ileri seviye bir İngilizceye sahip olun. 

Akademik Sınav Kursları ile;

IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL, TOEIC, Proficiency (Hazırlık atlama), SAT, PTE, GMAT, GRE, BULATS sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

English Council, akademik İngilizce kursu ile kariyerinde daha ileri gitmeyi hedefleyenleri ve C1-C2 seviye bir İngilizceye sahip olmak isteyenleri bekliyor. Akademik düzeyde İngilizce öğrenmek sanıldığı kadar zor değil. English Council, profesyonel eğitimci kadrosu ve donanımlı derslikleriyle, İngilizcenizi geliştirecek tüm olanakları sizlere sunuyor. 

Akademik Sınav Kursunu Neden Tercih Etmelisiniz?

Akademik kariyer hedefleyenler veya akademik düzeyde ingilizcesini geliştirmek isteyenlere özel hazırlanan kurslar, yoğun ingilizce dersleri, speaking pratikleri aynı zamanda akademik ingilizce sınav tekniklerini de kavramanızı sağlıyor. Akademik düzeyde ingilizce eğitimini tamamlayanlar, Ielts ve Toefl gibi dünya genelinde geçerliliği kabul edilen sınavlara girecek düzeye ulaşırlar. Aktif 1703 öğrencimiz ve 15 ten fazla kurs yelpazemizle, öğrencilerimize özel vakit ayırarak ihtiyacı olan desteği de her zaman sağlıyoruz. 

English Council olarak yıllara dayanan tecrübemizle eğitimin öneminin farkında olup, çağı yakalama adına ingilizce dil öğrenimine en etkili şekilde destek oluyoruz. Akademik ingilizce kursunun yanı sıra, genel ingilizce kurslarıyla da dil bilginizi temeli sağlam bir şekilde geliştirmenize olanak sağlıyoruz. 

Akademik Sınavı Kursuna Kimler Katılabilir?

Yurt dışında bir üniversiteye gitme planınız varsa,

Kariyerinizde yükselmek istiyorsanız,

Global şirketlerde iyi bir pozisyona gelmeyi veya akademik kariyeri hedefliyorsanız,

Teknik bilginiz iyi ancak üst düzey ingilizce konuşma konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız,

Ielts, Toefl, Yds, Yökdil gibi akademik sınavlarda iyi bir başarı elde etmek istiyorsanız akademik sınav kursu tam size göre!

IELTS Kursu

English Council IELTS Hazırlık Programlarında Sizin İçin Her Zaman Başlamaya Hazır Bir Sınıf Vardır

PTE Hazırlık Kursu

PEARSON İşbirliği ile Alanında Uzman Sertifikalı Eğitmenlerle Yüksek Skor Garantisi

TOEFL Kursu

TOEFL Hazırlık Programlarında English Council Kalitesi ile Hedef Puana Tek Seferde Ulaşın

SAT Kursu

SAT Kursu Matematik ve Sözel Bölümleri için Uzmanlık Alanına Göre Eğitimen Tercihi

YDS-YÖKDİL Hazırlık Kursu

English Council ile YDS Sınavında başarı yakalamak için YDS kursumuza bekliyoruz.

GMAT Kursu

Sonuca Ulaşmanızı Tesadüfe Bırakmıyoruz. Hedef ve Sonuç Odaklı İlerliyoruz.

BAKIRKÖY

KADIKÖY

BAKIRKÖY

KADIKÖY

“English Council” Kadıköy Akademik Sınav Kursu ve Bakırköy Akademik Sınav Kursu Nerede?

Akademik Sınav Kursu Kadıköy için; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafede, Kadıköy rıhtıma inen Söğütlü Çeşme Caddesi üzerindeki Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

Akademik Sınav Kursu Bakırköy için Bakırköy’ün en merkezi noktası olan Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 100 metre mesafedeki Bakırköy Marmaray tren istasyonu paralelinde bulunan Bakırköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.