Almanca-Kursu

Almanca Kursu

ENGLISH COUNCIL

Almanca Kursu; birçok kişinin sandığının aksine kelimeler ve kelimeleri hangi yapılarla bağlayacağınızı bilmeniz üzerine tasarlanmış bir dil öğrenim süreci değildir.

Dil kurslarında Almanca öğrenmek, iletişim kurmaktır. Konuşarak, mesajlaşarak, e-mail yazarak, okuyarak ve dinleyerek

Almanca öğrenmek için, geniş zaman veya şimdiki zaman şeklinde, dili yapısal olarak öğrenmek ve kâğıt üzerinde boşluk doldurarak test etmek yeterli değildir.  Almanca Kurslarımızda uyguladığımız günlük ya da iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda ne kadar kullanabildiğinizi değerlendiren ve bu değerlendirme sürecinin içinde bizzat kendinizin de yer aldığı bir Almanca Kursu öğretim metoduna ihtiyacınız var.

English Council Almanca Kursunda dil öğrenmek; gramer ve kelime ile birlikte, okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızın da global standartlara göre ilerlemesi ve değerlendirilmesidir. 

Almanca Dil Kursuna Gitmeye ve Almanca Öğrenmeye İhtiyacınız Var mı?

Almanca, dünyanın en geçerli dillerinden biridir. Otomotiv, sanayi, elektronik gibi sektörlerde uluslararası hacmi ve geçerliliği olan Almanca, küresel kariyer planlayanlar için kolay öğrenilebilir ve doğru bir seçimdir. Almanca bilenler için Almanya, ticaretten bilime dek pek çok fırsat sunar. Bunun yanı sıra, Almanya’da okulların ücretsiz olmasından dolayı son zamanlarda yüksek lisans, doktora yapmak isteyen Türk öğrenciler tarafından daha fazla tercih edilir duruma gelmiştir. Üniversitelerde kabul görmek isteyen öğrencilerin, girmek istedikleri programın dili İngilizce ise; Ielts skoru ve minimum A2 düzeyinde Almanca sertifika sunması, programın dili Almanca ise; DAF (B2) sınavına katılıp gerekli puanı almış olması gerekmektedir.

English Council’da tecrübeli, alanında uzman ve Türk & Alman eğitmenler eşliğinde eğitim görürsünüz.

Hemen Bilgi Alın!

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

BAKIRKÖY

0212 571 0101

KADIKÖY

0216 414 2121

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

Almanca Dil Kursu Fiyatları Nedir?

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir Almanca eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council Dil Kursu’nun eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir.

Almanca eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!

En iyi Almanca Kursu olma hedefiyle hizmet veren English Council Dil Kursu’nun indirimli kampanyaları ve Almanca Kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve yararlanmak için iletişime geçin!

Kadıköy Almanca Kursu fiyatları için Kadıköy Şubemiz, Bakırköy Almanca Kursu fiyatları için Bakırköy Şubemizle telefon ile iletişime geçebilir ya da WhatsApp’dan bize ulaşabilirsiniz.  

Dilerseniz online formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Zamanınızı ve paranızı boşa harcamadığınızdan emin olmak ve tüm becerileriyle Almanca öğrenmek mi istiyorsunuz?

O halde English Council Dil Kursu’nun Almanca Kursu eğitimleri ile tanışma vaktiniz geldi demektir.

English Council Almanca Kursu’nda ilk seviyeden itibaren dört temel becerinizin aynı hedefe doğru ayrı ayrı geliştiğini bizzat sürece dahil olarak değerlendirebileceğiniz uluslararası standartlara göre şekillendirdiğimiz eğitimlerimizle, iletişim amaçlı Almanca öğrenebilirsiniz. 

English Council Almanca Kursu Programımızda, tüm eğitimlerimiz Almanca dilinde uzman eğitmen kadromuz tarafından verilmektedir. Başlangıç seviyesinden İleri düzeye kadar toplam 5 kurdan oluşan Almanca Kursumuzda, her bir kur 100 ders saatidir.

“English Council” Kadıköy Almanca Kursu ve Bakırköy Almanca Kursu Nerede?

ENGLISH COUNCIL

Almanca Kursu Kadıköy için; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafede, Kadıköy rıhtıma inen Söğütlü Çeşme Caddesi üzerindeki Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

Almanca Kursu Bakırköy için Bakırköy’ün en merkezi noktası olan Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 100 metre mesafedeki Bakırköy Marmaray tren istasyonu paralelinde bulunan Bakırköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

BAKIRKÖY

KADIKÖY