İngilizce Kursları

ENGLISH COUNCIL

İngilizce Kursları Nedir?

İngilizce Kursları, konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerinizi eşit düzeyde geliştirerek yazılı ve sözlü iletişim kurmanızı sağlayan bir kurs programıdır.

İngilizce öğrenmek için, “simple present/geniş zaman” veya “present continuous/şimdiki zaman” şeklinde, dili yapısal olarak öğrenmek ve kâğıt üzerinde boşluk doldurarak test etmek yerine, Genel İngilizce Kurslarımızda uyguladığımız günlük ya da iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda ne kadar kullanabildiğinizi değerlendiren ve bu değerlendirme sürecinin içinde bizzat kendinizin de yer aldığı bir İngilizce Kursu öğretim metoduna ihtiyacınız var.

İngilizce Kurslarında; birçok kişinin sandığının aksine kelimeler ve kelimeleri hangi yapılarla bağlayacağınızı bilmeniz üzerine tasarlanmış bir dil öğrenim süreci değildir. İngilizce kurslarında dil öğrenmek, iletişim kurmaktır. Konuşarak, mesajlaşarak, e-mail yazarak, okuyarak ve dinleyerek

English Council Genel İngilizce Kurslarında dil öğrenmek; gramer ve kelime ile birlikte, okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızın da global standartlara (GSE) göre ilerlemesi ve değerlendirilmesidir. 

İngilizce Kurslarında Yeni Dönem Kampanyaları

Dil öğrenmenin renkli dünyasına, binalarımızda yaptığımız yeni düzenlemeler eşliğinde başlıyor, yeniden bir araya geliyoruz.

İster online, ister yüzyüze! Bilgi almak için formu doldurun.

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

İngilizce Kurslarında zamanınızı ve paranızı boşa harcamadığınızdan emin olmak mı istiyorsunuz?

O halde English Council Dil Kursu’nun Skill-Oriented Teaching Method adını verdiğimiz Genel İngilizce Kursu eğitimleri ile tanışma vaktiniz geldi demektir.

English Council İngilizce Kursu’nda ilk seviyeden itibaren dört temel becerinizin aynı hedefe doğru ayrı ayrı geliştiğini göreceksiniz. Bizzat sürece dahil olarak değerlendirebileceğiniz uluslararası standartlara göre şekillendirdiğimiz eğitimlerimizle, iletişim amaçlı İngilizce öğrenebilirsiniz. 

Okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerinizin aynı hedefe doğru ayrı ayrı nasıl gelişebileceği hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız.

EC Skill-Oriented Teaching Method

Gelişim sürecinizi bizzat kendinizin dahil olarak nasıl değerlendirebileceğiniz hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız.

EC Language Development Tracking System

2020: İngilizce Öğrendiğiniz Yıl

“Önümüzdeki yaz” dediniz… “Senelik iznimde” dediniz… “Vaktim yok” dediniz…

Bugüne kadar yeterince ertelemediniz mi?

Gelin bu kez ertelemeyin! English Council Yabancı Dil Kursu’nda 2 kur İngilizce Eğitimi aldığınızda 2 kur bizden hediye!

İngilizce Kurslarına Gitmeye ve İngilizce Öğrenmeye İhtiyacınız Var mı?

Dünya üzerinde her dört kişiden biri aktif olarak iş, kişisel gelişim veya eğitim için İngilizce öğrenmeye çalışıyor. Siz de bu yazıyı okuyorsanız, İngilizce öğrenmeye çalışan 2 milyar 750 milyon kişiden birisiniz demektir. 

İngilizce; eğitim, turizm ve iş dünyasının dilidir. Şu an iş dünyasında şirketlerin %87’si uluslararası iş yapmakta ve personellerinin İngilizce bilmesini öncelikle talep etmektedir. Turizm sektörünün %89’u ortak iletişim dili olarak İngilizce’yi kullanmaktadır. Uluslararası eğitim dünyasının %92’si materyal, iletişim ve ders dilini İngilizce üzerine kurmuştur ve hepsinin tek bir amacı vardır. En iyi şekilde iletişim kurmak! Tüm sektörlerin sorduğu sadece bir soru mevcut. Ne kadar İngilizce konuşabiliyor, yazabiliyor ve anlayabiliyorsunuz?

İngilizce öğrenmek için birçok nedeniniz ve çözüm için birden fazla alternatifiniz olabilir. Örneğin; Google’a yazacağınız “Learn English” (İngilizce Öğren) kelimesi, sadece birkaç saniyede önünüze 4,910,000,000 sonuç listeleyecektir. Bu çözüm alternatiflerinin çokluğu içinde kaybolmanız neredeyse kesindir. Geriye döndüremeyeceğiniz zamanınızı ve çalışarak kazandığınız paranızı boşa harcamamak için yapacağınız tercih çok önemlidir.

İngilizce Kursları Fiyatları

ENGLISH COUNCIL

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir İngilizce Kursu eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council Dil Kursu’nun eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir.

İngilizce Kursu eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!

Kadıköy İngilizce Kursu fiyatları için Kadıköy Şubemiz, Bakırköy İngilizce Kursu fiyatları için Bakırköy Şubemizle telefon ile iletişime geçebilir ya da WhatsApp’dan bize ulaşabilirsiniz.  

Dilerseniz online formumuzu doldurun biz sizi arayalım

“English Council” Kadıköy İngilizce Kursu ve Bakırköy İngilizce Kursu Nerede?

İngilizce Kursu Kadıköy için; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafede, Kadıköy rıhtıma inen Söğütlü Çeşme Caddesi üzerindeki Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

İngilizce Kursu Bakırköy için Bakırköy’ün en merkezi noktası olan Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 100 metre mesafedeki Bakırköy Marmaray tren istasyonu paralelinde bulunan Bakırköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

BAKIRKÖY

KADIKÖY