İngilizce-Özel-Ders

İngilizce Özel Ders

ENGLISH COUNCIL

İngilizce Öğreniminde Kişiye Özel Çözümler

English Council sunduğu bütün programlarda kişiye özel çözümler yaratır!

Grup eğitimi olarak uygulanan tüm İngilizce programlarını dilerseniz birebir İngilizce özel ders olarak da alabilirsiniz. Bu durumda öncelikleriniz dikkate alınarak hedeflerinize yönelik içerik çalışması ile kişisel programınız oluşturulur.

İngilizce Özel Ders Programınız Nasıl Oluşturulur?

  • English Council şubelerini ziyaret ettiğinizde sizi eğitim danışmanlarımız karşılar. Hedeflerinizi ve yapmak istediklerinizi dinleriz. 
  • İngilizce dilini ne kadar kullanabildiğinizi ölçtüğümüz dört beceriden (Okuma, Dinleme, Konuşma, Yazma) oluşan bir seviye belirleme sınavı yaparız. 
  • Mapping (Kişiye Özel Eğitim Haritası) çıkartırız.
  • Yüz yüze alacağınız ders programınızı size ve öğretmeninize uygun gün ve saatlere göre planlarız. 
  • Aylık içerik ve hedefleriniz oluştururuz. 
  • Kurumda bulunmadığınız günlerde, yapmanız gereken çalışmaları takvime yerleştiririz. 
  • Ay sonunda gelişim raporlarınızı hazırlarız. 

Özel Ders Programlarımız Nelerdir?

Konuşma Dersleri 

Genel İngilizce Okuma, Yazma, Dinleme ve Konuşma Seviye Çalışmaları

Gramer ve Kelime Çalışmaları 

İş İngilizcesi 

Sınav Programları (YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, PTE, Hazırlık Atlama, GMAT, GRE, SAT, BULATS)

Çocuklara Özel Programlar

İngilizce Özel Ders Fiyatı

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir özel ders eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council Dil Kursu’nun eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir.

İngilizce eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!

En iyi İngilizce Kursu olma hedefiyle hizmet veren English Council Dil Kursu’nun indirimli kampanyaları ve İngilizce kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve yararlanmak için iletişime geçin!

Kadıköy İngilizce özel ders fiyatları için Kadıköy Şubemiz, Bakırköy İngilizce özel ders fiyatları için Bakırköy Şubemizle telefon ile iletişime geçebilir ya da WhatsApp’dan bize ulaşabilirsiniz.  

Dilerseniz online formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Hemen Bilgi Alın!

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

BAKIRKÖY

0212 571 0101

KADIKÖY

0216 414 2121

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

“English Council” Kadıköy İngilizce Özel Ders ve Bakırköy İngilizce Özel Ders Nerede?

ENGLISH COUNCIL

Kadıköy için; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafede, Kadıköy rıhtıma inen Söğütlü Çeşme Caddesi üzerindeki Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

Bakırköy için Bakırköy’ün en merkezi noktası olan Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 100 metre mesafedeki Bakırköy Marmaray tren istasyonu paralelinde bulunan Bakırköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

BAKIRKÖY

KADIKÖY