Almanca-Kursu

Almanca Kursu

ENGLISH COUNCIL

Almanca Kursu; birçok kişinin sandığının aksine kelimeler ve kelimeleri hangi yapılarla bağlayacağınızı bilmeniz üzerine tasarlanmış bir dil öğrenim süreci değildir.

Dil kurslarında Almanca öğrenmek, iletişim kurmaktır. Konuşarak, mesajlaşarak, e-mail yazarak, okuyarak ve dinleyerek

Almanca öğrenmek için, dili yapısal olarak öğrenmek ve kâğıt üzerinde boşluk doldurarak test etmek yeterli değildir.  Almanca Kurslarımızda günlük ya da iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda dili ne kadar kullanabildiğinizi değerlendirilir. Bununla birlikte bu değerlendirme sürecinin içinde bizzat kendinizin de yer aldığı bir Almanca Kursu öğretim metodunu sunulur.

English Council Almanca Kursunda dil öğrenmek; dört dil becerinizin de global standartlara göre ilerlemesi ve değerlendirilmesidir. 

Almanca Dil Kursuna Gitmeye ve Almanca Öğrenmeye İhtiyacınız Var mı?

Almanca, dünyanın en geçerli dillerinden biridir. Otomotiv, sanayi, elektronik gibi sektörlerde uluslararası hacmi ve geçerliliği olan Almanca, küresel kariyer planlayanlar için kolay öğrenilebilir ve doğru bir seçimdir. Almanca bilenler için Almanya, ticaretten bilime dek pek çok fırsat sunar. Bunun yanı sıra, Almanya’da okulların ücretsiz olmasından dolayı son zamanlarda yüksek lisans, doktora yapmak isteyen Türk öğrenciler tarafından daha fazla tercih edilir duruma gelmiştir. Üniversitelerde kabul görmek isteyen öğrencilerin, girmek istedikleri programın dili İngilizce ise; Ielts skoru ve minimum A2 düzeyinde Almanca sertifika sunması, programın dili Almanca ise; DAF (B2) sınavına katılıp gerekli puanı almış olması gerekmektedir.

English Council’da tecrübeli, alanında uzman ve Türk & Alman eğitmenler eşliğinde eğitim görürsünüz.

Hemen Bilgi Alın!

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

BAKIRKÖY

0212 571 0101

KADIKÖY

0216 414 2121

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

Almanca Dil Kursu Fiyatları Nedir?

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir Almanca eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini mi düşünüyorsunuz? O halde henüz English Council Dil Kursu’nun eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir.

Almanca eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!

En iyi Almanca Kursu olma hedefiyle hizmet veren English Council Dil Kursu’nun indirimli kampanyaları öğrenin! Almanca Kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve yararlanmak için iletişime geçin!

Kadıköy Almanca Kursu fiyatları için Kadıköy Şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bakırköy Almanca Kursu fiyatları için Bakırköy Şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Her iki şubemiz için WhatsApp’dan bize ulaşabilirsiniz.  

Dilerseniz online formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Zamanınızı ve paranızı boşa harcamadığınızdan emin olmak ve tüm becerileriyle Almanca öğrenmek mi istiyorsunuz?

O halde English Council Dil Kursu’nun Almanca Kursu eğitimleri ile tanışma vaktiniz geldi demektir.

English Council Almanca Kursu’nda ilk seviyeden itibaren dört temel becerinizin aynı hedefe doğru ayrı ayrı geliştiğini bizzat sürece dahil olarak değerlendirebileceğiniz uluslararası standartlara göre şekillendirdiğimiz eğitimlerimizle, iletişim amaçlı Almanca öğrenebilirsiniz. 

English Council Almanca Kursu Programımızda, tüm eğitimlerimiz Almanca dilinde uzman eğitmen kadromuz tarafından verilmektedir. Başlangıç seviyesinden İleri düzeye kadar toplam 5 kurdan oluşan Almanca Kursumuzda, her bir kur 100 ders saatidir.

“English Council” Kadıköy Almanca Kursu ve Bakırköy Almanca Kursu Nerede?

ENGLISH COUNCIL

  • Almanca Kursu Kadıköy şubesi; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafededir. Rıhtıma inen Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla eğitime yön veriyoruz. Alanında deneyimli ve uzman eğitmen kadromuzla sizler için en iyi eğitimi sağlıyoruz. Güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizleri bekliyoruz.

 

  • Almanca Kursu Bakırköy şubesi; Bakırköy’ün en merkezi noktası olan Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 100 metre mesafededir. Bakırköy Marmaray tren istasyonu paralelinde bulunan Bakırköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla eğitime yön veriyoruz. alanında deneyimli ve uzman eğitmen kadromuzla sizler için en iyi eğitimi sağlıyoruz. Güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizleri bekliyoruz.

BAKIRKÖY

KADIKÖY