bakırköy-şubesi

Bakırköy Yabancı Dil Kursu

ENGLISH COUNCIL

İstanbul Avrupa Yakasının en önemli ve ulaşımı en kolay ilçelerinden biri olan Bakırköy’deki English Council şubesinde dil öğrenmek; gramer ve kelime ile birlikte, okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızın da global standartlara (GSE) göre ilerlemesi ve değerlendirilmesidir. 

İngilizce Kursu’nun yanı sıra Ielts Kursu, Sat Kursu, Almanca Kursu gibi birçok kurs eğitimleriyle de English Council, Bakırköy dil eğitimindeki en kaliteli ve yenilikçi kurumlarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

Bakırköy’ün harika özellikleri de şubemizi daha çekici hale getiren detaylar arasında yer almaktadır. Kurs sonrası arkadaşlarınızla rahatlıkla Bakırköy’ün sokaklarında vakit geçirebilir, kafelerde öğrendiklerinizin pratiklerini yapabilirsiniz. Bununla birlikte Bakırköy’ün turistler için bir çekim merkezi olmasını da avantaja çevirebilirsiniz. Yabancı turistler ile İngilizce diyalog kurarak, speaking yeteneklerinizi rahatlıkla geliştirebilirsiniz.

Bakırköy Yabancı Dil Kursu  için; Bakırköy’ün en merkezi noktası olan Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 100 metre mesafedeki Bakırköy Marmaray tren istasyonu paralelinde bulunan Bakırköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

English Council Bakırköy Şubesi

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.