English Council İngilizce Kursu olarak uluslararası standartlara göre şekillendirdiğimiz eğitim programlarımızla, sizi kurallara boğmadan, ilk seviyeden itibaren dört temel becerinizin aynı hedefe doğru ayrı ayrı geliştirilmesini sağlıyoruz.

Her bir dil becerinizi ayrı ayrı ele alıyor, en iyi şekilde gözlemliyor ve gelişiminizi raporluyoruz.

Birçok kişinin sandığının aksine dil öğrenmek; kelimeler ve kelimeleri hangi yapılarla bağlayacağınızı bilmeniz üzerine tasarlanmış bir süreç değildir.

Dil öğrenmek, iletişim kurmaktır

Konuşarak, mesajlaşarak, e-mail yazarak, okuyarak ve dinleyerek… Dil öğrenmek; gramer ve kelime ile birlikte, okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızın da global standartlara (GSE) göre ilerlemesi ve değerlendirilmesidir.

Bu nedenle İngilizceyi, “simple present/geniş zaman” veya “present continuous/şimdiki zaman” şeklinde, yapısal olarak öğreterek ve kâğıt üzerinde boşluk doldurarak test etmek yerine, günlük ya da iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda ne kadar kullanabildiğinizi birlikte değerlendirerek öğretiyoruz.

Gelişiminizi değerlendirme seviyelerimizi örneklersek;

  • Ne is yaptığınızı, sorumluluklarınızı, rutininizi anlatabiliyor musunuz?  Speaking A1+ GSE 29
  • İş yerinizi ve hangi alanda hizmet verdiğini tanıtabiliyor musunuz?  Speaking A2+ GSE 37
  • Günlük hayatınızı anlatabiliyor musunuz?  Speaking A1/ GSE 23
  • İlgi alanınıza giren bir konuda sunum yapabiliyor musunuz?  Speaking B1+ GSE 53
  • Hobilerinizi, sevdiğiniz şeyleri dile getirebiliyor musunuz?  Speaking A1 GSE 23
  • Arkadaşınıza sosyal medyadan ne yaptığını soran mesaj atabiliyor, size gelen mesajlara cevap verebiliyor musunuz? Reading & Writing A1+ GSE 34
  • Sevdiğiniz şarkıcının/grubun internette araştırmasını yapıp dilediğiniz bilgiye ulaşabiliyor musunuz?  Reading & Writing B1 /GSE 54 seviyesindesiniz demektir

Online Bilgi Talep Formu

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve yukarıda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

Güncel Kampanyalarımız

English Council Kampanyaları Yüzde 35 İndirim
English Council Kampanyaları 2 Kur Alana 1 Kur Bedava
English Council Kampanyaları 2 Kur Alana 1 Kur ve 2. Dil Eğitimi