BULATS Kursu

ENGLISH COUNCIL

BULATS NEDİR?

BULATS, genellikle şirketlerin iş alım sürecinde kullandıkları bir dil seviyesi ölçme sınavıdır. Bu nedenle BULATS için iş dünyasına hitap eden bir sınav denebilir. BULATS sınavı ile şirketler, çalışanlarının dil seviyelerini belirli aralıklarla tekrar ölçebilir, böylece çalışanlar mevcut yabancı dil seviyesini ve buna bağlı olarak artan gelişimlerini gözetim altında tutabilirler.
Bununla birlikte, mevcut işe alımlar içinde BULATS sınavı puanı, adaylar için yeterlilik belgesi olma özelliğini gösterir. BULATS testleri, Cambridge ESOL (İngilizce) The Alliance Française (Fransızca) Goethe Institut (Almanca) ve Universidad de Salamanca (İspanyolca) tarafından aynı standartlar temel alınarak geliştirilmiş bir sınavdır.
BULATS hem işveren hem de personel için kariyer ve gelişim amaçlı bir sınavdır. BULATS’ın amacı aslında eğitimini yabancı bir dil(İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca) üzerinden alan ya da kurumlarında İş dünyasına yönelik yabancı dillerinin düzeyi merak edilen personellerin seviyelerini ölçmek ve değerlendirmektir. İş İngilizcesi kurslarımız BULATS sınavı gibi sınavlarda en büyük yardımcınız olacağı gibi kolaylıkla istediğiniz notları elde edebilirsiniz. İş ve endüstri alanında;

İşe alım

İşle ilgili eğitim kurslarına kabul

Mesleki eğitim belirleme ve sağlama

Dil kurslarının ve mesleki eğitiminin etkinliğini değerlendirme alanlarında kullanılır.

BULATS SINAV HAZIRLIK PROGRAMI İÇERİĞİ NASILDIR?

English Council olarak, Cambridge Üniversitesi ESOL Sınavları ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde iş hayatında yabancı dil kullanan çalışanların dil becerilerini test etmek amacıyla tasarlanan ve alanında en prestijli test hizmeti olarak kabul gören BULATS sınavına ingilizce dil seviyeleri (GSE) standartları çerçevesinde hazırlık olanağı sağlıyoruz.

BULATS KURSU SONRASINDA HANGİ DİL (GSE) SEVİYESİNE GELİRİM?

İngilizce Dil Seviyeleri Standartlarında BULATS’a hazırladığımız öğrencilerimiz eğitimlerini tamamladıklarında aşağıdaki örnek kriterlerde dile hakimiyet sağlarlar.

 • Dört becerde de yer, tarih ve zaman detayları vererek seyahat planı yapabilirler. GSE 24/ BULATS  17
 • Çalışma takvimlerini basitçe anlatabilirler. GSE 30/ BULATS 20
 • İş ile ilgili basit talepler içeren mailleri anlayabilirler. GSE 32/ BULATS 22
 • İş başvurusu için gerekli en temel bilgileri içeren özgeçmiş hazırlayabilirler. GSE 38/ BULATS 27
 • Şirket bilgilerini ve departmanlarını temel alanları ile anlatabilirler. GSE 45 / BULATS 43
 • Sorumluluklarini ve iş tanımlarını detay vererek açıklayabilirler. GSE 48 / BULATS 45
 • Standart resmi mailleri anlayabilir, ve gerekli bilgiyi içeren cevaplar yazabilirler. GSE 51 / BULATS 54
 • Toplantı esnasında alınan kararları anlayabilir, beklemeler yaparak orta düzey konuşma hızında değişiklik talebinde bulunabilirler. GSE 58/ BULATS 59
 • Şirket veya kurum tarafından sunulan servis, ürün ve hizmet ile ilgili memnuniyetsizliği kibar bir dile getirebilirler. GSE 61/ BULATS 62
 • İş sektörü ile ilegili toplantılar düzenleyebilir, düşünmeye frsat verecek kısa beklemeler yaparak doğala yakın hızda konu detayı verebilirler . GSE 64 / bulats 63
 • Sektör ile ilgili yapılan sunumu takip edebilir, konuşmacıya ilgili sorular yöneltebilirler. GSE 69 / BULATS 70
 • Partner kurumlara yeni iş teklifleri sunabilir ve belirli kalıplarla sözleşme hazırlayabilirler. GSE 74/ BULATS 73
 • Sektörel konudlarda  fikir önerisinde bulunabilir, ikna edici dil hakimiyeti sergileyebilirler. Gse 76/ BULATS 75
 • Detaylara inilen ayrıntılı sektörel tartışma ve toplantılara katılabilir, kendine güvenen dil hakimiyeti sergileyebilirler. GSE 81 / BULATS 87
 • Panellere katılabilir, yönetebilecek ve yönlendirebilecek dil hakimiyeti sergileyebilirler. GSE 87/ BULATS 95

English Council olarak, hedeflediğiniz puan aralığına ulaşmanız için sizi seviyenize uygun iş İngilizcesi sınav programına yönlendiriyor, grup ya da bireysel çalışmalar ile istediğiniz sonucu almanız için destekliyoruz. Bu sayede BULATS sınavından başarılı bir skor alabilmek için beklenen C1 yani upper-intermediate seviyesine rahatlıkla erişebilirsiniz.

Dil seviyenizi geliştiren materyallerin yanı sıra, birebir BULATS sınavı formatında düzenlediğimiz farklı seviye sınavları ile sınav tecrübenizi arttırıyoruz

BULATS SINAVI SKORU NE KADAR SÜRE GEÇERLİDİR?

BULATS sınav sonuçları, adayın dil becerileri aynı kaldığı sürece geçerlidir. Yine de, İngilizce yeterliliği zaman içinde artıp azalabilir. Bu nedenle, adayın BULATS sınavına girmesinin üstünden iki yıldan fazla geçtiği durumlarda, şirketler, çalışanlarını tekrar BULATS testine tabii tutabilir ya da IELTS gibi denk bir sınavın skorunu görmek isteyebilir.

Hemen Bilgi Alın!

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

BAKIRKÖY

0212 571 0101

KADIKÖY

0216 414 2121

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

BULATS KURSU FİYATLARI

ENGLISH COUNCIL

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir BULATS Kursu eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council’ın eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir. English Council’da her zaman sizin için başlamaya hazır bir BULATS sınıfı vardır.

BULATS Kursu eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!

En iyi BULATS Kursu olma hedefiyle hizmet veren ve şu ana dek yüzlerce kursiyerin hedeflediği BULATS puanını almasını sağlayan English Council Dil Kursu’nun indirimli kampanyaları ve BULATS kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve yararlanmak için iletişime geçin!

Kadıköy BULATS Kursu fiyatları için Kadıköy Şubemiz, Bakırköy BULATS Kursu fiyatları için Bakırköy Şubemizle telefon ile iletişime geçebilir ya da WhatsApp’dan bize ulaşabilirsiniz. 

Dilerseniz online formumuzu doldurun biz sizi arayalım

“English Council” Kadıköy BULATS Kursu ve Bakırköy BULATS Kursu Nerede?

BULATS Kursu Kadıköy için; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafede, Kadıköy rıhtıma inen Söğütlü Çeşme Caddesi üzerindeki Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

BULATS Kursu Bakırköy için Bakırköy’ün en merkezi noktası olan Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 100 metre mesafedeki Bakırköy Marmaray tren istasyonu paralelinde bulunan Bakırköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

BAKIRKÖY

KADIKÖY