Kolayca İngilizce Öğrenin

İngilizce öğrenmek insanların en büyük sıkıntı çektiği alanların başında geliyor. Doğru uygulanmayan öğretim teknikleri yüzünden genellikle durum daha daha karışık bir hale gelebiliyor. English Council olarak ise bilimsel yöntemlerin ışığında, ingilizce öğrenmeyi çok daha kolay bir hale getirmeyi hedefliyoruz.

Öncelikle İngilizce seviyenizi ölçmek adına yaptığımız testler ile ingilizce dil seviyenizi öğrenip, durumunuza göre en faydalı olacak olan kurs programını hazırlıyoruz. Genel İngilizce Kurs seçeneklerimiz arasından en uygun kurs programının ardından günlük hayatınızda İngilizceyi çok daha akıcı bir biçimde konuşabilirsiniz.

İngilizce seviye tespit sınavı için buraya tıklayın.

 

Temel Becerilerinizi Geliştirin

Başta Elementary kursu programımız olmak üzere her dil seviyesi programında hedef olarak okuma, yazma, konuşma ve grammer gibi temel becerilerinizi en iyi şekilde geliştirmek amaçlanır. Bu sayede hem günlük hayaatınız içerisinde rahatlıkla İngilizce konuşup, farklı dilde konuşan insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Hem de ilerleyen dönemde girmek isteyebileceğiniz Akademik İngilizce sınavlarına daha hazır bir şekilde girebilirsiniz.


Online Bilgi Talep Formu

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve yukarıda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

Güncel Kampanyalar

English Council Kampanyaları Yüzde 35 İndirim
English Council Kampanyaları 2 Kur Alana 1 Kur Bedava
English Council Kampanyaları 2 Kur Alana 1 Kur ve 2. Dil Eğitimi