İNGİLİZCE ÖZEL DERS – İngilizce Öğreniminde Kişiye Özel Çözümler

English Council sunduğu bütün programlarda kişiye özel çözümler yaratır!

Grup eğitimi olarak uygulanan tüm İngilizce programlarını dilerseniz birebir İngilizce özel ders olarak da alabilirsiniz. Bu durumda öncelikleriniz dikkate alınarak hedeflerinize yönelik içerik çalışması ile kişisel programınız oluşturulur.

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMINIZ NASIL OLUŞTURULUR ?  

 • English Council şubelerini ziyaret ettiğinizde sizi eğitim danışmanlarımız karşılar. Hedeflerinizi ve yapmak istediklerinizi dinleriz.
 • İngilizce dilini ne kadar kullanabildiğinizi ölçtüğümüz dört beceriden (Okuma, Dinleme, Konuşma, Yazma) oluşan bir seviye belirleme sınavı yaparız.
 • Mapping (Kişiye Özel Eğitim Haritası) çıkartırız.
 • Yüz yüze alacağınız ders programınızı size ve öğretmeninize uygun gün ve saatlere göre planlarız.
 • Aylık içerik ve hedefleriniz oluştururuz.
 • Kurumda bulunmadığınız günlerde, yapmanız gereken çalışmaları takvime yerleştiririz.
 • Ay sonunda gelişim raporlarınızı hazırlarız.

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMLARIMIZ NELERDİR?

 • Konuşma Dersleri
 • Genel İngilizce Okuma, Yazma, Dinleme ve Konuşma Seviye Çalışmaları
 • Gramer ve Kelime Çalışmaları
 • İş İngilizcesi
 • Sınav Programları (YDS, YLKDİL, IELTS, TOEFL, PTE, Hazırlık Atlama, GMAT, GRE, SAT, BULATS)
 • Çocuklara Özel Programlar

İNGİLİZCE ÖZEL DERS FİYATI

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir İngilizce özel ders eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council Dil Kursu’nun eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir.

İngilizce özel ders eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!

En iyi İngilizce Kursu olma hedefiyle hizmet veren English Council Dil Kursu’nun indirimli kampanyaları ve İngilizce kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve yararlanmak için iletişime geçin!

Kadıköy İngilizce özel ders fiyatları için Kadıköy Şubemiz, Bakırköy İngilizce özel ders fiyatları için Bakırköy Şubemizle telefon ile iletişime geçebilir ya da WhatsApp’dan bize ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz online formumuzu doldurun biz sizi arayalım. Bilgi için tıklayınız

“English Council” Kadıköy İngilizce Kursu ve Bakırköy İngilizce Kursu Nerede?

İngilizce Özel Ders Kadıköy için; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafede, Kadıköy rıhtıma inen Söğütlü Çeşme Caddesi üzerindeki Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

İngilizce Özel Ders Bakırköy için Bakırköy’ün en merkezi noktası olan Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 100 metre mesafedeki Bakırköy Marmaray tren istasyonu paralelinde bulunan Bakırköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

 


Online Bilgi Talep Formu

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve yukarıda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

Güncel Kampanyalarımız

English Council Kampanyaları Yüzde 35 İndirim
English Council Kampanyaları 3 Kur Alana 2 Kur ve 2. Dil Eğitimi
English Council Kampanyaları 2 Kur Alana 2 Kur Hediye