Elementary Kursu A1-A2

Pre Intermediate A2-B1 Kursu

Intermediate B1-B2 Kursu

Upper Intermediate B2-C1 Kursu

Genel İngilizce Kursu Nedir?

Genel ingilizce kursu, İngilizce dilinin temeli olan okuma, yazma, anlama, konuşma ve dil bilgisi kavramlarını bir bütün olarak ele alan İngilizce dil eğitimi seçeneklerinden biridir. İngilizce diline hakimiyet bakımından en çok tercih edilen eğitim şekli de denebilir. Eğer amacınız akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak ise genel ingilizce kursu ile dil eğitimine başlangıç yapabilir, var olan temel ya da orta seviye İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Genel İngilizce Kursu English Council’in deneyimli İngilizce öğretmenleriyle dilediğiniz seviye ve kur için ders alabilir, konuşma gruplarıyla deneyim kazanabilirsiniz.

Gerçekten İngilizce öğrenmeye ihtiyacınız var mı?

Dünya üzerinde her dört kişiden biri aktif olarak iş, kişisel gelişim veya eğitim için İngilizce öğrenmeye çalışıyor. Eğer siz de bu yazıyı okuyorsanız, İngilizce öğrenmeye çalışan 2 milyar 750 milyon kişiden birisiniz demektir.

İngilizce; eğitim, turizm ve iş dünyasının dilidir. Şu an iş dünyasında şirketlerin %87’si uluslararası iş yapmakta ve personellerinin İngilizce bilmesini öncelikle talep etmektedir. Turizm sektörünün %89’u ortak iletişim dili olarak İngilizce’yi kullanmaktadır. Uluslararası eğitim dünyasının %92’si materyal, iletişim ve ders dilini İngilizce üzerine kurmuştur ve hepsinin tek bir amacı vardır. En iyi şekilde iletişim kurmak! Tüm sektörlerin sorduğu sadece bir soru mevcut. Ne kadar İngilizce konuşabiliyor, yazabiliyor ve anlayabiliyorsunuz?

Okulda, kursta İngilizce öğrenmeyi denediniz ama başaramadınız mı?

Birçok kişinin sandığının aksine İngilizce öğrenmek; kelimeler ve kelimeleri hangi yapılarla bağlayacağınızı bilmeniz üzerine tasarlanmış bir süreç değildir.

Dil öğrenmek, iletişim kurmaktır. Konuşarak, mesajlaşarak, e-mail yazarak, okuyarak ve dinleyerek… Dil öğrenmek; gramer ve kelime ile birlikte, okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızın da global standartlara (GSE) göre ilerlemesi ve değerlendirilmesidir. Akademik İngilizce kurslarından YDS, IELTS, TOELF ve YÖKDİL gibi kurslar kişinin ingilizcesini farklı bir noktaya taşıyabilir ama genel İngilzice kursları ile kişiler, günlük hayatlarındaki dil becerilerini geliştirebilir.

Bu nedenle İngilizceyi, “simple present/geniş zaman” veya “present continuous/şimdiki zaman” şeklinde, yapısal olarak öğrenmek ve kâğıt üzerinde boşluk doldurarak test etmek yerine, günlük ya da iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda ne kadar kullanabildiğinizi değerlendiren bu değerlendirme sürecinin içinde bizzat kendinizin de yer aldığı bir öğretim metoduna ihtiyacınız var.

İngilizce öğrenmek için seçebileceğiniz alternatifler nelerdir?

İngilizce öğrenmek için birçok nedeniniz ve çözüm için de birden fazla alternatifiniz olabilir. Örneğin; Google’a yazacağınız “Learn English” (İngilizce Öğren) kelimesi, sadece birkaç saniyede önünüze 138,000,000 sonuç listeleyecektir. Bu çözüm alternatiflerinin çokluğu içinde kaybolmanız neredeyse kesindir. Geriye döndüremeyeceğiniz zamanınızı ve çalışarak kazandığınız paranızı boşa harcamamak için yapacağınız tercih çok önemlidir.

Zamanınızı ve paranızı boşa harcamadığınızdan emin olmak ve tüm becerileriyle İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz?

O halde English Council’ın Skill-Oriented Teaching Method adını verdiğimiz Genel İngilizce eğitimleri ile tanışma vaktiniz geldi demektir.

English Council İngilizce Kursu’nda ilk seviyeden itibaren dört temel becerinizin aynı hedefe doğru ayrı ayrı geliştiğini bizzat sürece dahil olarak değerlendirebileceğiniz uluslararası standartlara göre şekillendirdiğimiz eğitimlerimizle, iletişim amaçlı İngilizce öğrenebilirsiniz.

Okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerinizin aynı hedefe doğru ayrı ayrı nasıl gelişebileceği hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız EC Skill-Oriented Teaching Method.

Gelişim sürecinizi bizzat kendinizin dahil olarak nasıl değerlendirebileceğiniz hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız EC Language Development Tracking System

Genel İngilizce Dil Kursu Fiyatları Nedir?

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir İngilizce eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council’ın eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir.

İngilizce eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!

En iyi İngilizce Kursu olma hedefiyle hizmet veren English Council’in indirimli kampanyalarından yararlanmak için iletişime geçiniz. Genel İngilizce Dil Kursu Fiyatları arasından siz de bütçenize en uygun kampanya ve eğitim şeklini seçebilir, tam olarak ihtiyacınız olan kur desteği ile hizmet alabilirsiniz.

Kadıköy İngilizce Dil Kursu fiyatları ve Bakırköy İngilizce Dil Kursu fiyatları almak için form doldurabilir, telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ya da Whatsapp’tan bize ulaşabilirsiniz.