IELTS

IELTS Kursu

ENGLISH COUNCIL

IELTS Kursu Nedir?

IELTS Kursu; belirli bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuz ve IELTS sınavına girmek istediğinizde taktirde, IELTS sınavında başarılı olmak için, gerekli çalışmaları yapabileceğiniz ve sınavda hedeflediğiniz puana ulaşmanızı garanti eden bir kurs programıdır.

IELTS (International English Language Testing System), kişilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini titizlikle ölçen uluslararası İngilizce seviye tespit sınavlarından birisidir. 

English Council IELTS Kursu IELTS sınavında hedeflediğiniz puana ulaşmanız için uzman eğitim kadrosu ve ayrıcalıklar dolu eğitimiyle sizleri bekliyor. EC IELTS Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir ya da bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz IELTS Hazırlık programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurarak bizim sizi aramamızı da talep edebilirsiniz.

IELTS Kursu Hazırlık Programına Kimlerin Katılması Gerekir?

Ülkemizde üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarından muaf olup lisans eğitimi almak, yüksek lisans yapmak, bankalarda çalışıp dil tazminatından faydalanmak ya da eğitiminize yurt dışında devam etmek istiyorsanız Ielts hazırlık programına katıldıktan sonra IELTS sınavına girip gerekli puanı almanız gerekir.

Başvurduğunuz organizasyona ve gelecek planlarınıza bağlı olarak Ielts hazırlık programını bitirdikten sonra IELTS Akademik ya da IELTS Genel Eğitim sınavlarından birini seçebilirsiniz.

English Council IELTS Kursu Hazırlık Programına Katılabilmeniz İçin İngilizce Seviyenizin Ne Olması Gerekir?

GSE 57-68 (B2+/Upper-Intermediate) seviyesindeyseniz ya da English Council Genel İngilizce programlarımızla bu seviyeye ulaştığınızda, English Council Ielts Hazırlık Programına katılabilir, 96 saatlik modüler standart grup programımız ya da Ielts özel ders seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. 

English Council IELTS Hazırlık Programına Katılabilmeniz İçin İngilizce Seviyeniz Yeterli Değilse Ne Yapmanız Gerekir?

Eğer şu anki İngilizce seviyeniz, English Council IELTS Hazırlık Programına katılabilmeniz için yeterli değilse, öncelikle English Council’ın Genel Amaçlı İngilizce Programları ile bu seviyeye gelmenizi sağlıyoruz. 

IELTS sınavı dört dil becerisini ölçen bir sınavdır. Bu nedenle dilin dört alanının da eş zamanlı olarak hedef puanınıza göre geliştirilmesi için yapılan çalışmaları içermelidir.

English Council’ın tüm İngilizce eğitim programları Uluslararası Dil Sınavlarında başarılı olmanızı sağlayacak becerileri geliştirmeniz üzerine planlanmıştır. Genel Amaçlı İngilizce Programlarımızın, dilin dört becerisini de geliştirmeyi hedeflemesi bu konuda işimizi çok kolaylaştırmakta ve hedefinize ulaşmakta gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

English Council IELTS Kursu Diğerlerinden Ayıran Özellikler Nelerdir?

Reading, Listening, Speaking ve Writing olmak üzere dört bölümden oluşan Modüler Eğitim Sistemimiz sayesinde dilediğiniz zaman beklemeden eğitime başlayabilirsiniz.

IELTS hazırlık eğitiminize başlamadan önce birebir formatta deneme sınavına girebilir ve şu an alabileceğiniz puanı görebilirsiniz.

Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde güçlü ve geliştirilmesine ihtiyaç duyduğunuz sınav bölümlerini inceleyebilir, kişiye özel veya standart grup eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ielts kursu eğitiminizin tamamlanmasının ardından en az 7 adet birebir IELTS deneme sınavına katılabilir, sınav sonuçlarınızı uzman kadromuzla birlikte değerlendirebilirsiniz.

Her Cuma 18:00 – 20:00 arasında ücretsiz Ielts seminerlerimize katılabilirsiniz.

Her ayın son pazar günü, birebir gerçek sınav formatında ve ortamında yapılan, 20-30 kişinin katıldığı Simülasyon Sınavı’na girebilir, sınav bitiminde sınav çözümüne katılabilir, her bir modülden bireysel olarak aldığınız puanı ve eksiklerinizi uzman eğitmenlerimizle değerlendirebilirsiniz.

Yüzlerce Alternatif Kurs Yerine Neden English Council IELTS Kursu Seçmelisiniz?

Başarı tesadüf değildir!

IELTS Hazırlık Programına başlamadan önce İngilizce seviyenizin en doğru şekilde belirlenebilmesi için eğitim danışmanlarımız tarafından seviye tespit sınavına alınırsınız.

IELTS sınavında başarılı olabilmek için; gireceğiniz sınav içeriğine birebir uyumlu,

Listening: dinlerken tablo tamamlama, boşluk doldurma, çoktan seçmeli sorular,

Reading: çoktan seçmeli, bilgi ve başlık eşleştirme, cümle tamamlama, tablo tamamlama,

Writing: Akademik IELTS: 1. Bölüm – Grafik yorumlama, 2. Bölüm Kompozisyon Yazımı, 

Genel, IELTS: 1. Bölüm – Mektup Yazma,

2. Bölüm Kompozisyon Yazımı,

Speaking:

  1. Bölüm – Sağlık, teknoloji, eğitim vb. genel başlıklarda karşılıklı soru cevap,
  2. Bölüm – 1 dakika hazırlık süresi/ 2 dakika verilen konu hakkında konuşma,
  3. Bölüm – 2. Bölümde verilen konuya bağlı fikir, kıyaslama, avantaj-dezavantajları hakkında konuşma,

çalışmaları yapmanız, bu çalışmaların sonucunu görmek için de yeterli sayıda gerçek zamanlı deneme sınavlarına girerek sınav tecrübenizi arttırmanız gerekir.

IELTS sınavında başarılı olmak için işinizi şansa bırakmayın!

English Council IELTS Hazırlık Programında, IELTS sınavında başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız tüm bu çalışmaların hepsini bulabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

BAKIRKÖY

0212 571 0101

KADIKÖY

0216 414 2121

IELTS Kursu Fiyatları

ENGLISH COUNCIL

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir IELTS Hazırlık eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council’ın eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir. English Council’da her zaman sizin için başlamaya hazır bir IELTS sınıfı vardır.

Ielts kursu eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!

En iyi Ielts Kursu olma hedefiyle hizmet veren ve şu ana dek yüzlerce kursiyerin hedeflediği Ielts puanını almasını sağlayan English Council Dil Kursu’nun indirimli kampanyaları ve Ielts kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve yararlanmak için iletişime geçin!

Kadıköy Ielts Kursu fiyatları için Kadıköy Şubemiz, Bakırköy Ielts Kursu fiyatları için Bakırköy Şubemizle telefon ile iletişime geçebilir ya da WhatsApp’dan bize ulaşabilirsiniz.  

Dilerseniz online formumuzu doldurun biz sizi arayalım. 

“English Council” Kadıköy Ielts Kursu ve Bakırköy Ielts Kursu Nerede?

Ielts Kursu Kadıköy için; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafede, Kadıköy rıhtıma inen Söğütlü Çeşme Caddesi üzerindeki Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

Ielts Kursu Bakırköy için Bakırköy’ün en merkezi noktası olan Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 100 metre mesafedeki Bakırköy Marmaray tren istasyonu paralelinde bulunan Bakırköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

BAKIRKÖY

KADIKÖY