English Council Kampanyaları Yüzde 35 İndirim

Genel İngilizce kurslarımıza 1 kur ve 96 saatlik IELTS Hazırlık eğitimine kayıt yaptırdığınızda %35 indirim sağlıyoruz.Yararlanmak için hemen iletişime geçin.

English Council Kampanyaları 2 Kur Alana 1 Kur Bedava

Genel İngilizce kurslarımıza 2 kur kayıt yaptırdığınızda, 1 kur İngilizce ve 96 saatlik IELTS eğitimi hediye ediyoruz. 30 Aralık’a kadar %20 Erken kayıt fırsatı!

English Council Kampanyaları 2 Kur Alana 1 Kur ve 2. Dil Eğitimi

Genel İngilizce kurslarımıza 2 kur kayıt yaptırdığınızda, 1 kur ingilizce ve 100 saatlik 2.Dil eğitimini hediye ve 30 Aralık’a kadar %10 erken kayıt indirimiyle!

English Council Kampanyaları 2 Kur Alana 2 Kur Hediye

Genel İngilizce Kurslarından 2 kur kayıt yaptırdığınızda 2 kur ingilizce hediye. Ayrıca 30 Aralık’a kadar kampanyalı fiyat üzerinden ekstra %5 erken kayıt indirim!

English Council Kampanyaları 3 Kur Alana 2 Kur ve 2. Dil Eğitimi

3 kur kayıt yaptırdığınızda, 2 kur İngilizce ve 100 saatlik 2. Dil eğitimini hediye! Ayrıca 30 Aralık’a kadar kampanyalı fiyat üzerinden ekstra %25 erken kayıt indirimi fırsatı.

Diğer Kampanyalar

Kampanya 6

Tüm kuşaklarda geçerli olmak üzere, Genel İngilizce kurslarımız 2 kur kayıt yaptırdığınızda 1 kur İngilizce ve 96 saatlik IELTS Hazırlık eğitimini hediye ediyoruz.

Kampanya 7

Tüm kuşaklarda geçerli olmak üzere, Genel İngilizce kurslarımıza 3 kur kayıt yaptırdığınızda, 1 kur İngilizce ve 96 saatlik IELTS Hazırlık eğitimini hediye ediyoruz. Ayrıca 30 Aralık’a kadar kampanyalı fiyat üzerinden ekstra %25 erken kayıt indirimi uyguluyoruz.

Kampanya 8

Tüm kuşaklarda geçerli olmak üzere, Genel İngilizce kurslarımıza 1 kur kayıt yaptırdığınızda 30 Aralık’a kadar geçerli %20 İndirim.

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir İngilizce eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council’ın eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir.

İngilizce eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!

Dilerseniz online formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Fırsatlardan Yararlanmak İçin Hemen Formu Doldurun

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve yukarıda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.