KAMPANYALARIMIZ


Toplam 5 kurdan oluşan Genel İngilizce Programlarımıza kayıt olurken kayıt olacağınız kur sayısına göre indirim kazanma fırsatı!Kaç kur kayıt olacağınıza ve kazanacağınız indirime siz karar verin…


Kampanya 1


Tüm kuşaklarda geçerli olmak üzere, Genel İngilizce kurslarımıza 2 kur kayıt yaptırdığınızda, 1 kur İngilizce ve 96 saatlik IELTS Hazırlık eğitimini hediye ediyoruz.


Kampanya 2


Tüm kuşaklarda geçerli olmak üzere, Genel İngilizce kurslarımıza 2 kur kayıt yaptırdığınızda, 2 kur İngilizce hediye ediyoruz.


Kampanya 3


Tüm kuşaklarda geçerli olmak üzere, Genel İngilizce kurslarımıza 3 kur kayıt yaptırdığınızda, 1 kur İngilizce ve 96 saatlik IELTS Hazırlık eğitimini hediye ediyoruz. Ayrıca 31 Temmuz’a kadar kampanyalı fiyat üzerinden ekstra %25 erken kayıt indirimi uyguluyoruz.


Kampanya 4


Tüm kuşaklarda geçerli olmak üzere, Genel İngilizce kurslarımıza 3 kur kayıt yaptırdığınızda, 2 kur İngilizce ve 100 saatlik 2. Dil eğitimini hediye ediyoruz. Ayrıca 31 Temmuz’a kadar kampanyalı fiyat üzerinden ekstra %25 erken kayıt indirimi uyguluyoruz.Kampanya 5


Tüm kuşaklarda geçerli olmak üzere, Genel İngilizce kurslarımıza 3 kur kayıt yaptırdığınızda 2 kur İngilizce ve 96 saatlik IELTS Hazırlık eğitimini hediye ediyoruz. Ayrıca 31 Temmuz’a kadar kampanyalı fiyat üzerinden ekstra %15 erken kayıt indirimi uyguluyoruz.Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir İngilizce eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council’ın eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir.


İngilizce eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!


Dilerseniz online formumuzu doldurun biz sizi arayalım.Lütfen bilgi almak istediğiniz program ve şubemizi seçin.

Hemen Sizi Arayalım


English For Life