İngilizce Yaz Okulu Nedir?

English Council İngillizce Yaz Kursunda ilk seviyeden itibaren dört temel becerinizin aynı hedefe doğru ayrı ayrı geliştiğini bizzat sürece dahil olarak değerlendirebileceğiniz uluslararası standartlara göre şekillendirdiğimiz eğitimlerimizle, kendi yaş grubu ve seviyenizdeki öğrencilerle birlikte öğrenebilirsiniz.Ayrıca YÖKDİL sınavı kursu gibi akademik kurslar içinde iyi bir temeliniz olmasını yaz okulu ile sağlayabilirsiniz.

İngilizce Yaz Kursu Okula Yardımcı Olur Mu?

Birçok kişinin sandığının aksine dil öğrenmek, kelimeler ve kelimeleri hangi yapılarla bağlayacağınızı bilmeniz üzerine tasarlanmış bir süreç değildir. İngilizce seviye testi sayfamıza giderek hemen dil seviyenizi ölçebilirsiniz.

Dil öğrenmek; iletişim kurmaktır. Konuşarak, mesajlaşarak, e-mail yazarak, okuyarak ve dinleyerek. Dil öğrenmek gramer ve kelime ile birlikte okuma,yazma,dinleme ve konuşmanızı da global standartlara göre ilerlemesi ve değerlendirilmesidir.

Bu nedenle İngilizceyi “simple present/geniş zaman” veya “present continuous/şimdiki zaman” şeklinde yapısal olarak öğrenmek ve kağıt üzerinde boşluk doldurarak test etmek yerine, günlük ya da iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda ne kadar kullanabildiğinizi değerlendiren bu değerlendirme sürecinin içinde bizzat kendinizin de yer aldığı bir öğretim metoduna ihtiyacınız var.Bununla birlikte İngilizce yaz okulu, YDS sınavı gibi ilerleyen dönemdeki sınavlar içinde faydalı bir eğitim süreci olabilir.


Yaz Okulu

İngilizce Yaz Kursu Hangi Saatler Aralığında ve Ne Kadar Sürüyor?

İngilizce Yaz Okul İstanbul programımız hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 10:00-14:25 saatleri arasında olmak üzere haftada 20 ders saatinden oluşmaktadır. 10 haftada 2 düzey tamamlayabilirsiniz. Ders saatlerinizin dışında anlaşılmayan konuların ya da kaçırılan derslerin telafi edileceği ek derslerimize ve kulüp aktivitelerimize katılabilirsiniz.

İngilizce Yaz Okulunda Native Öğretmenler ile Ders Yapılacak mı?

Eğitime başlamadan önce uzman öğretim kadromuz tarafından ingilizce seviyeniz ölçülerek hangi kurdan başlayacağınız belirlenecektir. Haftada 20 ders yapılan İngilizce Yaz Kursu programımızda başlangıç düzeyi olan Elementary seviyesinde haftada 16 saat Türk 4 saat Native öğretmenler, Pre-intermediate, İntermediate,Upper-İntermediate seviyelerinde ise haftada 10 saat Türk, 10 saat Native öğretmenlerle ders yapacaksınız.

İngilizce Yaz Okulu İstanbul Ücreti Ne Kadar?

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir ingilizce eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız henüz English Council’ın eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir.


Yaz Okulu

Online Bilgi Talep Formu

Lütfen bilgi almak istediğiniz program ve şubemizi seçin.

Hemen Sizi Arayalım


English For Life