İNGİLİZCE YAZ OKULU NEDEN FAYDALI? 

English Council ingilizce yaz kursu, ilk seviyeden itibaren dört temel becerinizin geliştirebilmeniz için oluşturduğumuz, yoğun ingilizce dil programıdır. Uluslararası standartlara göre şekillendirdiğimiz ve her yaş grubu için oluşturulan ingilizce yaz okulumuzda kendi seviyenizdeki öğrencilerle birlikte keyifli vakit geçirerek ingilizgeliştirebilirsiniz. Ayrıca YÖKDİL kursu gibi akademik kurslar içinde iyi bir temeliniz olmasını yaz okulu ile sağlayabilirsiniz.

ingilizce yaz okulu istanbul

İNGİLİZCE YAZ KURSU OKULA YARDIMCI OLUR MU?

Birçok kişinin sandığının aksine dil öğrenmek, kelimeler ve kelimeleri hangi yapılarla bağlayacağınızı bilmeniz üzerine tasarlanmış bir süreç değildir.

Dil öğrenmek; konuşarak, mesajlaşarak, e-mail yazarak, okuyarak ve dinleyerek iletişim kurmaktır. Dil öğrenirken gramer ve vocabulary ile birlikte okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızı da global standartlara göre ilerletmelisiniz. İngilizce yaz kursunda, yoğun bir İngilizce programı ile öğrencilerin ingilizce dil becerileri arttırılırken, kültürü de yakından tanımaları sağlanmaktadır. İngilizce veya herhangi farklı bir dil öğrenilirken dikkat edilmesi gereken ilk şey o kültürü ve dil yapısını yakınen tanıyarak, beyninizin bu dile uyum sağlaması ve o şekilde düşünebilmesi konusunda eğitmektir. Eğer zihniniz İngilizce dil yapısını kabullenir ve o düşünce şeklini ve cümle yapılarını benimser ise dile adaptasyonunuz çok daha fazla kolaylaşır. İngilizce yaz kursunda öğrenciler, hem yaşam hem kültür hem de dil yapısı olarak, 360 derece ingilizceye maruz bırakılarak, dili ve kültürü benimsemeleri sağlanmaktadır.

İngilizce seviye testi sayfamıza giderek hemen dil seviyenizi ölçebilirsiniz

Bu nedenle İngilizceyi “simple present/geniş zaman” veya “present continuous/şimdiki zaman” şeklinde yapısal olarak öğrenmek ve kağıt üzerinde boşluk doldurarak test etmek yerine, günlük ya da iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda ne kadar kullanabildiğinizi değerlendiren bu değerlendirme sürecinin içinde bizzat kendinizin de yer aldığı bir öğretim metoduna ihtiyacınız var. Bununla birlikte ingilizce yaz okulu, YDS sınavı gibi ilerleyen dönemdeki sınavlar içinde faydalı bir eğitim süreci olabilir.

İNGİLİZCE YAZ KURSU HANGİ SAATLER ARALIĞINDA VE NE KADAR SÜRÜYOR?

İngilizce yaz okulu İstanbul programımız hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 10:00-14:25 saatleri arasında olmak üzere haftada 20 ders saatinden oluşmaktadır. 10 haftada 2 düzey tamamlayabilirsiniz. Ders saatlerinizin dışında İngilizce yaz kursunda anlaşılmayan konuların ya da kaçırılan derslerin telafi edileceği ek derslerimize ve kulüp aktivitelerimize katılabilirsiniz.

İNGİLİZCE YAZ OKULUNDA NATIVE İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ İLE DERS YAPILACAK MI?

İngilizce yaz okulu eğitime başlamadan önce uzman öğretim kadromuz tarafından İngilizce seviyeniz ölçülerek hangi kurdan başlayacağınız belirlenecektir. Haftada 20 ders yapılan ingilizce yaz kursu programımızda başlangıç düzeyi olan Elementary seviyesinde haftada 16 saat Türk 4 saat native ingiliz öğretmenler, Pre-intermediateIntermediate,Upper-Intermediate seviyelerinde ise haftada 10 saat Türk, 10 saat Native öğretmenlerle ders yapacaksınız.

İNGİLİZCE YAZ OKULU İSTANBUL ÜCRETİ

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir İngilizce eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız henüz English Council’ın eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir.

 Önceki

İş İngilizcesi Kursu

Online Bilgi Talep Formu

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve yukarıda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.