İŞ_İNG_KURSU

İş İngilizcesi

ENGLISH COUNCIL

İş İngilizcesi Kursu Nedir?

İş İngilizcesi Kursu, iş hayatında etkin bir İngilizce kullanımına ihtiyaç duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen bireylere veya kurumlara verilen bir kurstur.

İş İngilizcesi Kursu Neden Önemlidir?

İngilizce; eğitim, turizm ve iş dünyasının dilidir. Şu an iş dünyasında şirketlerin %87’si uluslararası iş yapmakta ve personellerinin İngilizce bilmesini öncelikle talep etmektedir. Turizm sektörünün %89’u ortak iletişim dili olarak İngilizce’yi kullanmaktadır. Uluslararası eğitim dünyasının %92’si materyal, iletişim ve ders dilini İngilizce üzerine kurulmuştur ve hepsinin tek bir amacı vardır. İletişim kurmak! Tüm sektörlerin sorduğu sadece bir soru mevcut. Ne kadar İngilizce konuşabiliyor, yazabiliyor ve anlayabiliyorsunuz?

İşinizin gereği olarak İngilizce sunumlar yapabilmek, gerek yurtdışı yazışmalar gerek telefon görüşmeleri gerçekleştirebilmek için İngilizcenin tüm becerilerini günlük ya da iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda ne kadar kullanabildiğinizi birlikte değerlendirerek öğretiyoruz. İş İngilizcesi kursu sonrasında TOELF Hazırlık Kursu ya da IELTS Hazırlık Kursu gibi programlara da rahatlıkla katılabilirsiniz.

English Council’a başvurduğunuzda ihtiyacınız olan İş İngilizcesi Kursu eğitimini tüm detaylarıyla planlayarak size en uygun programı oluşturuyor ve sizi hedefinize ulaştırıyoruz.

Englısh Council İş İngilizcesi Kursunu Bitirdiğinizde Neler Yapabilirsiniz?

Kendinizi etkin biçimde tanıtabilir,

Firmanız ve ürünleriniz ile ilgili bilgi verebilir,

Sunumlar gerçekleştirebilir,

İngilizce mülakat ve sosyal konuşmalar,

E-mail ve resmi yazışmalar,

Raporlama,

Telefon görüşmeleri.

Kurumlar İçin İş İngilizcesi Kursu

1. English Council Şubelerinde İş İngilizcesi Kursu Eğitimi

2. Kurumlarda İş İngilizcesi Eğitimi

İş İngilizcesi Kursu Eğitimi Nasıl Olur?

Eğitim direktörlerimizin kurum yetkilileri ile karşılıklı görüşmeleri sonucunda ihtiyaç analizi yapılır. Çalışanların dört beceriyi de (Okuma, Konuşma, Dinleme, Yazma) ölçen seviye belirleme sınavları ile İngilizce seviyeleri belirlenir ve kurum yetkilisine raporlanır. İhtiyaç analizi ve seviye sonuçları doğrultusunda uygun sınıf eğitimlerine yerleştirilirler.

Bu seçeneği, mesai saatleri kursa gitmeye müsait olan ya da işyerinde eğitim için, uygun ortam sağlayamayan ya da tercih etmeyen kurumlar talep etmektedir.

Kurumlarda İş İngilizcesi Eğitimi

– Eğitim direktörlerimizin kurumları ziyaret etmesi sonucu kurum yetkilileri ile karşılıklı görüşmeleri sonucunda ihtiyaç analizi yapılır.

– Kurumların tercihine göre; işyerinde ya da English Council şubelerinde, İş İngilizcesi Kursu eğitimine katılacak kurum çalışanlarının dört beceriyi de (Okuma, Konuşma, Dinleme, Yazma) ölçen seviye belirleme sınavları ile İngilizce seviyeleri belirlenir ve kurum yetkilisine raporlanır.

– Kurum yetkilisinin talepleri doğrultusunda ihtiyaca yönelik en uygun İş İngilizcesi Kursu eğitim programı oluşturulur

– Eğitimler, English Council tarafından belirlenen öğretmenin kurumunuza gelmesiyle, kurumların belirlediği saatler içerisinde ve eğitim için uygun olan kurum içi mekanlarda (konferans ya da toplantı salonları) verilir.

Bu seçeneği, çalışanlarını kurslara göndermek yerine kurum bünyesinde eğitim vermeyi tercih eden kurumsal işyerleri tercih etmektedir. English Council’da İş İngilizcesi / Kurumsal Eğitimler alacak çalışanlarınızın, bitirebilecekleri farklı seviyelere kazanacakları becerilere ait örnekleri görebilirsiniz.

 • Dört beceride de yer, tarih ve zaman detayları vererek seyahat planı yapabilirler. GSE 24
 • Çalışma takvimlerini basitçe anlatabilirler GSE 30
 • İş ile ilgili basit talepler içeren mailleri anlayabilirler GSE 32
 • İş başvurusu için gerekli en temel bilgileri içeren özgeçmiş hazırlayabilirler. GSE 38
 • Şirket bilgilerini ve departmanlarını temel alanları ile anlatabilirler. GSE 45
 • Sorumluluklarını ve iş tanımlarını detay vererek açıklayabilirler. GSE 48
 • Standart resmi mailleri anlayabilir, ve gerekli bilgiyi içeren cevaplar yazabilirler. GSE 51
 • Toplantı esnasında alınan kararları anlayabilir, beklemeler yaparak orta düzey konuşma hızında değişiklik talebinde bulunabilirler. GSE 58
 • Şirket veya kurum tarafından sunulan servis, ürün ve hizmet ile ilgili memnuniyetsizliği kibar bir dile getirebilirler. GSE 61
 • İş sektörü ile ilegili toplantılar düzenleyebilir, düşünmeye fırsat verecek kısa beklemeler yaparak doğala yakın hızda konu detayı verebilirler. GSE 64
 • Sektör ile ilgili yapılan sunumu takip edebilir, konuşmacıya ilgili sorular yöneltebilirler. GSE 69
 • Partner kurumlara yeni iş teklifleri sunabilir ve belirli kalıplarla sözleşme hazırlayabilirler. GSE 74
 • Sektörel konularda fikir önerisinde bulunabilir, ikna edici dil hakimiyeti sergileyebilirler. GSE 76
 • Detaylara inilen ayrıntılı sektörel tartışma ve toplantılara katılabilir, kendine güvenen dil hakimiyeti sergileyebilirler. GSE 81
 • Panellere katılabilir, yönetebilecek ve yönlendirebilecek dil hakimiyeti sergileyebilirler. GSE 87

İş İngilizcesi Eğitimi Diğer Sınavlara Temel Olur Mu?

İş İngilizcesi Kursu eğitimleri ile İngilizce seviyenizi daha ileriye taşıyabilir ve TOEFLIELTS ya da GRE Sınavı gibi sınavlara temel oluşturabilir. Böylece akademik alanda da kendinizi geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın!

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

BAKIRKÖY

0212 571 0101

KADIKÖY

0216 414 2121

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

İş İngilizcesi Kursu Fiyatları

ENGLISH COUNCIL

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir İş İngilizcesi Kursu eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council Dil Kursu’nun eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir.

İş İngilizcesi Kursu eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!

En iyi İngilizce Kursu olma hedefiyle hizmet veren English Council Dil Kursu’nun indirimli kampanyaları ve İngilizce kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve yararlanmak için iletişime geçin!

Kadıköy İş İngilizcesi Kursu fiyatları için Kadıköy Şubemiz, Bakırköy İş İngilizcesi Kursu fiyatları için Bakırköy Şubemizle telefon ile iletişime geçebilir ya da WhatsApp’dan bize ulaşabilirsiniz.  

Dilerseniz online formumuzu doldurun biz sizi arayalım. Bilgi için tıklayınız

“English Council” Kadıköy İş İngilizcesi Kursu ve Bakırköy İş İngilizcesi Kursu Nerede?

İş İngilizcesi Kursu Kadıköy için; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafede, Kadıköy rıhtıma inen Söğütlü Çeşme Caddesi üzerindeki Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

İş İngilizcesi Kursu Bakırköy için Bakırköy’ün en merkezi noktası olan Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 100 metre mesafedeki Bakırköy Marmaray tren istasyonu paralelinde bulunan Bakırköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

BAKIRKÖY

KADIKÖY