İstanbul en merkezi lokasyonları arasında yer alan Kadıköy’deki English Council şubesi, en yeni eğitim teknikleri ile öğrencilerine İngilizceyi çok daha interaktif bir biçimde öğretiyor. YDS kursu, TOEİC Kursu gibi birçok kurs hizmetiyle de English Council, Kadıköy İngilizce eğitimindeki öncü kurumlarından biri olma özelliğini taşıyor.

Kadıköy’ün harika özellikleri de şubemizi daha çekici hale getiren detaylar arasında yer alıyor. Kurs sonrası arkadaşlarınızla rahatlıkla Kadıköy’ün sokaklarında vakit geçirebilir, kafelerde öğrendiklerinizin pratiklerini yapabilirsiniz. Bununla birlikte Kadıköy’ün turistler için bir çekim merkezi olmasını da avantaja çevirebilirsiniz. Yabancı turistler ile İngilizce diyalog kurarak, speaking yeteneklerinizi rahatlıkla geliştirebilirsiniz.

Siz de English Council Kadıköy şubesinde hem kaliteli hem de eğlenceli bir dil eğitimi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir, avantajlı kur kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Genel ingilizce kursları, birebir özel ingilizce kursları ya da ielts kursu gibi akademik ingilizce kursu gibi farklı eğitim olanaklarından faydalanmak yalnızca bir telefon uzağınızda.

English Council Kadıköy Şubesi Nerede?

Kadıköy: Söğütlüçeşme Cad. Nal Sokak No:11

Telefon: 0216 414 21 21

Kadıköy Şubemizden Görseller

Online Bilgi Talep Formu

Lütfen bilgi almak istediğiniz program ve şubemizi seçin.

Hemen Sizi Arayalım


English For Life