English Council Dil Kursu Kadıköy Şubesi

İstanbul Anadolu Yakasının en önemli ve ulaşımı en kolay ilçesi olan Kadıköy’deki English Council şubesinde dil öğrenmek; gramer ve kelime ile birlikte, okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızın da global standartlara (GSE) göre ilerlemesi ve değerlendirilmesidir.

İngilizce Kursu’nun yanı sıra Ielts kursu, Sat Kursu, Almanca Kursu gibi birçok kurs eğitimleriyle de English Council, Kadıköy dil eğitimindeki en kaliteli ve yenilikçi kurumlarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

Kadıköy’ün harika özellikleri de şubemizi daha çekici hale getiren detaylar arasında yer almaktadır. Kurs sonrası arkadaşlarınızla rahatlıkla Kadıköy’ün sokaklarında vakit geçirebilir, kafelerde öğrendiklerinizin pratiklerini yapabilirsiniz. Bununla birlikte Kadıköy’ün turistler için bir çekim merkezi olmasını da avantaja çevirebilirsiniz. Yabancı turistler ile İngilizce diyalog kurarak, speaking yeteneklerinizi rahatlıkla geliştirebilirsiniz.

Dil Kursu Kadıköy için; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafede, Kadıköy rıhtıma inen Söğütlü Çeşme Caddesi üzerindeki Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

Kadıköy Şubesinde Verilen Eğitimler;

Güncel Kampanyalarımız

English Council Kampanyaları 2 Kur Alana 1 Kur ve 2. Dil Eğitimi
English Council Kampanyaları Yüzde 35 İndirim
English Council Kampanyaları 3 Kur Alana 2 Kur ve 2. Dil Eğitimi

Şubemizden Görseller

Online Bilgi Talep Formu

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve yukarıda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.