Kadıköy-Şubesi

Kadıköy Yabancı Dil Kursu

ENGLISH COUNCIL

İstanbul Anadolu Yakasının en önemli ve ulaşımı en kolay ilçesi olan Kadıköy’deki English Council şubesinde dil öğrenmek; gramer ve kelime ile birlikte, okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızın da global standartlara (GSE) göre ilerlemesi ve değerlendirilmesidir. 

İngilizce Kursu’nun yanı sıra Ielts Kursu, Sat Kursu, Almanca Kursu gibi birçok kurs eğitimleriyle de English Council, Kadıköy Yabancı Dil Kursu eğitimindeki en kaliteli ve yenilikçi kurumlarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

Kadıköy’ün harika özellikleri de şubemizi daha çekici hale getiren detaylar arasında yer almaktadır. Kurs sonrası arkadaşlarınızla rahatlıkla Kadıköy’ün sokaklarında vakit geçirebilir, kafelerde öğrendiklerinizin pratiklerini yapabilirsiniz. Bununla birlikte Kadıköy’ün turistler için bir çekim merkezi olmasını da avantaja çevirebilirsiniz. Yabancı turistler ile İngilizce diyalog kurarak, speaking yeteneklerinizi rahatlıkla geliştirebilirsiniz.

Kadıköy Yabancı Dil Kursu için; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafede, Kadıköy rıhtıma inen Söğütlü Çeşme Caddesi üzerindeki Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

English Council Kadıköy Şubesi

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.