Kampanyalar

ENGLISH COUNCIL

Genel İngilizce kurslarımıza 1 kur ve 96 saatlik IELTS Hazırlık eğitimine kayıt yaptırdığınızda %35 indirim sağlıyoruz.Yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Genel İngilizce kurslarımıza 2 kur kayıt yaptırdığınızda, 1 kur İngilizce ve 96 saatlik IELTS eğitimi hediye ediyoruz. 31 Aralık’a kadar %20 Erken kayıt fırsatı!

Genel İngilizce kurslarımıza 2 kur kayıt yaptırdığınızda, 1 kur ingilizce ve 100 saatlik 2.Dil eğitimini hediye ve 31 Aralık’a kadar %10 erken kayıt indirimiyle!

Genel İngilizce Kurslarından 2 kur kayıt yaptırdığınızda 2 kur ingilizce hediye. Ayrıca 31 Aralık’a kadar kampanyalı fiyat üzerinden ekstra %5 erken kayıt indirim!

3 kur kayıt yaptırdığınızda, 2 kur İngilizce ve 100 saatlik 2. Dil eğitimini hediye! Ayrıca 31 Aralık’a kadar kampanyalı fiyat üzerinden ekstra %25 erken kayıt indirimi fırsatı.

Kampanya 6

Tüm kuşaklarda geçerli olmak üzere, Genel İngilizce kurslarımız 2 kur kayıt yaptırdığınızda 1 kur İngilizce ve 96 saatlik IELTS Hazırlık eğitimini hediye ediyoruz.

Kampanya 7

Tüm kuşaklarda geçerli olmak üzere, Genel İngilizce kurslarımıza 3 kur kayıt yaptırdığınızda, 1 kur İngilizce ve 96 saatlik IELTS Hazırlık eğitimini hediye ediyoruz. Ayrıca 31 Aralık’a kadar kampanyalı fiyat üzerinden ekstra %25 erken kayıt indirimi uyguluyoruz.

Kampanya 8

Tüm kuşaklarda geçerli olmak üzere, Genel İngilizce kurslarımıza 1 kur kayıt yaptırdığınızda 31 Aralık’a kadar geçerli %20 İndirim.

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir İngilizce eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council’ın eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir.

Hemen Bilgi Alın!

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

BAKIRKÖY

0212 571 0101

KADIKÖY

0216 414 2121

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

BAKIRKÖY

KADIKÖY