PTE Kursu

ENGLISH COUNCIL

PTE Kursu Nedir?

PTE kursu; belirli bir İngilizce seviyesine sahip olduğunuz ve PTE sınavına girmek istediğinizde taktirde, PTE sınavında başarılı olmak için, gerekli çalışmaları yapabileceğiniz ve sınavda hedeflediğiniz puana ulaşmanızı garanti eden bir PTE hazırlık kursu programıdır.

PTE Academic (Pearson Test of English), dinleme, okuma, konuşma ve yazma olmak üzere dört temel dil becerisinin değerlendirildiği bilgisayar tabanlı güvenli bir İngilizce dil sınavıdır. 

İngilizce dil yeterliliğini kısa sürede belgelemek, esnek sınav tarihlerinden faydalanmak, 2 yıl boyunca sınırsız sınav sonuç belgesi almak ve diğer faydalarından yararlanmak için PTE Academic’i tercih edebilirsiniz.

  • PTE Academic (UKVI) – çalışma (ve bir takım eğitim) vizeleri için kabul gören dört becerili dil sınavı. Konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinin ölçülmesinde kullanılır. (PTE Academic UKVI versiyonu seanslarının başlayacağı resmi tarih en kısa zamanda netleşiyor olacak)

PTE Academic Sınavı, hazırlık sınıfı muafiyetinde hangi üniversitelerde kabul edilmektedir?

PTE Kursuna Katılabilmeniz İçin İngilizce Seviyenizin Ne Olması Gerekir?

GSE 57-68 (B2+/Upper-Intermediate) seviyesindeyseniz ya da English Council Genel İngilizce programlarımızla bu seviyeye ulaştığınızda, PTE Kursuna katılabilir, 96 saatlik modüler standart grup programımız ya da PTE özel ders seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. 

PTE Kursuna Katılabilmeniz İçin İngilizce Seviyeniz Yeterli Değilse Ne Yapmanız Gerekir?

Eğer şu anki İngilizce seviyeniz, PTE Kursuna katılabilmeniz için yeterli değilse, öncelikle English Council Dil Kursunun Genel Amaçlı İngilizce Programları ile bu seviyeye gelmenizi sağlıyoruz. 

PTE sınavı dört dil becerisini ölçen bir sınavdır. Bu nedenle dilin dört alanının da eş zamanlı olarak hedef puanınıza göre geliştirilmesi için yapılan çalışmaları içermelidir.

English Council’ın tüm İngilizce eğitim programları Uluslararası Dil Sınavlarında başarılı olmanızı sağlayacak becerileri geliştirmeniz üzerine planlanmıştır. Genel Amaçlı İngilizce Programlarımızın, dilin dört becerisini de geliştirmeyi hedeflemesi bu konuda işimizi çok kolaylaştırmakta ve hedefinize ulaşmakta gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

English Council PTE Kursunu Diğerlerinden Ayıran Özellikler Nelerdir?

  • English Council, PTE Academic Yetkili Eğitim Merkezi’dir. Eğitmenlerimiz Pearson Türkiye tarafından sınav eğitimi sertifikasına sahip uzmanlardan eğitim almaktadır.
  • Reading, Listening, Speaking ve Writing olmak üzere dört bölümden oluşan Modüler Eğitim Sistemimiz sayesinde dilediğiniz zaman beklemeden eğitime başlayabilirsiniz.
  • PTE kursu eğitiminize başlamadan önce birebir formatta deneme sınavına girebilir ve şu an alabileceğiniz puanı görebilirsiniz.
  • Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde güçlü ve geliştirilmesine ihtiyaç duyduğunuz sınav bölümlerini inceleyebilir, kişiye özel veya standart grup eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.
  • PTE kursu eğitiminizin tamamlanmasının ardından en az 7 adet birebir PTE deneme sınavına katılabilir, sınav sonuçlarınızı uzman kadromuzla birlikte değerlendirebilirsiniz.
  • Her Cuma 18:00 – 20:00 arasında ücretsiz PTE seminerlerimize katılabilirsiniz.
  • Her ayın son pazar günü, birebir gerçek sınav formatında ve ortamında yapılan, 20-30 kişinin katıldığı Simülasyon Sınavı’na girebilir, sınav bitiminde sınav çözümüne katılabilir, her bir modülden bireysel olarak aldığınız puanı ve eksiklerinizi uzman eğitmenlerimizle değerlendirebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın!

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

BAKIRKÖY
0212 571 0101
KADIKÖY
0216 414 2121

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

PTE Kursu Ücreti

ENGLISH COUNCIL

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir PTE kursu eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council’ın eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir. English Council’da her zaman sizin için başlamaya hazır bir PTE sınıfı vardır.

PTE kursu eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!

En iyi PTE Kursu olma hedefiyle hizmet veren ve şu ana dek yüzlerce kursiyerin hedeflediği PTE puanını almasını sağlayan English Council Dil Kursu’nun indirimli kampanyaları ve PTE kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve yararlanmak için iletişime geçin!

Kadıköy PTE Kursu fiyatları için Kadıköy Şubemiz, Bakırköy PTE Kursu fiyatları için Bakırköy Şubemizle telefon ile iletişime geçebilir ya da WhatsApp’dan bize ulaşabilirsiniz. 

Dilerseniz online formumuzu doldurun biz sizi arayalım

“English Council” Kadıköy PTE Kursu ve Bakırköy PTE Kursu Nerede?

PTE Kursu Kadıköy için; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafede, Kadıköy rıhtıma inen Söğütlü Çeşme Caddesi üzerindeki Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

PTE Kursu Bakırköy için Bakırköy’ün en merkezi noktası olan Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 100 metre mesafedeki Bakırköy Marmaray tren istasyonu paralelinde bulunan Bakırköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

 

BAKIRKÖY

KADIKÖY