Skill-Oriented Teaching Method

ENGLISH COUNCIL

Beceri Odaklı Öğretim Yöntemi

English Council İngilizce Kursu olarak uluslararası standartlara göre şekillendirdiğimiz eğitim programlarımızla, sizi kurallara boğmadan, ilk seviyeden itibaren dört temel becerinizin aynı hedefe doğru ayrı ayrı geliştirilmesini sağlıyoruz.

Her bir dil becerinizi ayrı ayrı ele alıyor, en iyi şekilde gözlemliyor ve gelişiminizi raporluyoruz.

Birçok kişinin sandığının aksine dil öğrenmek; kelimeler ve kelimeleri hangi yapılarla bağlayacağınızı bilmeniz üzerine tasarlanmış bir süreç değildir.

Dil öğrenmek, iletişim kurmaktır
Konuşarak, mesajlaşarak, e-mail yazarak, okuyarak ve dinleyerek… Dil öğrenmek; gramer ve kelime ile birlikte, okuma, yazma, dinleme ve konuşmanızın da global standartlara (GSE) göre ilerlemesi ve değerlendirilmesidir.

Bu nedenle İngilizceyi, “simple present/geniş zaman” veya “present continuous/şimdiki zaman” şeklinde, yapısal olarak öğreterek ve kâğıt üzerinde boşluk doldurarak test etmek yerine, günlük ya da iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda ne kadar kullanabildiğinizi birlikte değerlendirerek öğretiyoruz.

Gelişiminizi değerlendirme seviyelerimizi örneklersek;

Ne is yaptığınızı, sorumluluklarınızı, rutininizi anlatabiliyor musunuz? Speaking A1+ GSE 29
İş yerinizi ve hangi alanda hizmet verdiğini tanıtabiliyor musunuz? Speaking A2+ GSE 37
Günlük hayatınızı anlatabiliyor musunuz? Speaking A1/ GSE 23
İlgi alanınıza giren bir konuda sunum yapabiliyor musunuz? Speaking B1+ GSE 53
Hobilerinizi, sevdiğiniz şeyleri dile getirebiliyor musunuz? Speaking A1 GSE 23
Arkadaşınıza sosyal medyadan ne yaptığını soran mesaj atabiliyor, size gelen mesajlara cevap verebiliyor musunuz? Reading & Writing A1+ GSE 34
Sevdiğiniz şarkıcının/grubun internette araştırmasını yapıp dilediğiniz bilgiye ulaşabiliyor musunuz? Reading & Writing B1 /GSE 54 seviyesindesiniz demektir

Hemen Bilgi Alın!

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

BAKIRKÖY

0212 571 0101

KADIKÖY

0216 414 2121

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

BAKIRKÖY

KADIKÖY