Teknoloji Dostu Öğretim Yöntemi

ENGLISH COUNCIL

Active Teach

English Council olarak sınıf eğitimlerimizde teknolojinin sağladığı tüm faydaları eğitim sürecinizin bir parçası haline getiriyoruz. Pearson Speak Out Second Edition kitaplarının “Active Teach” akıllı tahta programlarını sınıf içi eğitimlerimizin tamamında kullanarak görsel ve işitsel olarak zengin bir ders ortamı sağlıyoruz.

My Lab

My Lab uygulaması, Genel İngilizce sınıflarımızda takip ettiğiniz konuları pekiştirmeniz için sınıf içi eğitimlerimize ek olarak sunduğumuz ve içinde 80.000’den fazla aktivitenin bulunduğu bir online çalışma platformudur.

Öğrencilerimiz bize en çok “ders saatleri dışında nasıl İngilizce çalışabileceklerini” soruyor. My Lab uygulaması sayesinde, derste görmüş olduğunuz tüm konuları, dinleme, okuma, yazma, kelime ve gramer çalışmalarını istediğiniz zaman yapabilme şansı bulursunuz.

Tabletiniz veya kişisel bilgisayarınızdan kullanabilir ya da telefonunuzdan uygulamayı indirerek yararlanabilirsiniz. Yaptığınız tüm çalışmalar, uygulama tarafından anında raporlanır. Bu sayede eksiklerinizi anında görebilir ve hangi konulara ağırlık verebileceğinizi kendiniz de yorumlayabilirsiniz.

My Lab uygulamamız, admin paneli üzerinden sınıf öğretmeniniz ya da danışman öğretmeninize bağlıdır. Eğitmenlerimiz yaptığınız çalışmaları takip edebilir, kişisel değerlendirmeler yaparak ve çalışma verilerinize dayanarak sizi en iyi sonuç için yönlendirebilirler.

 

Hemen Bilgi Alın!

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

BAKIRKÖY

0212 571 0101

KADIKÖY

0216 414 2121

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

BAKIRKÖY

KADIKÖY