TOEIC

TOEIC Kursu

ENGLISH COUNCIL

TOEIC Nedir?

Toeic, Dünya’nın en çok kullanılan İngilizce seviye tespit sınavlarından biridir. Kişilerin İngilizceyi iş hayatında ne derece profesyonel olarak kullanabileceğini ölçmeye yarayan bir sınavdır. Objektif ve güvenilir olması sebebi ile yaklaşık olarak 6 milyon kişi her yıl Toeic sınavına girmektedir.

Toeic sınavına özgeçmişini güçlendirerek, İngilizce bilgisini çalıştığı yere veya bütün dünyada başvurduğu kuruluşlara belgelemek isteyen herkes girebilir.

TOEIC ENGLISH COUNCIL KURSUNA KATILABİLMENİZ İÇİN İNGİLİZCE SEVİYENİZİN NE OLMASI GEREKİR?

Intermediate Kursu seviyesindeyseniz ya da English Council Genel İngilizce programlarımızla bu seviyeye ulaştığınızda, English Council Toeic Kursuna katılabilir, 96 saatlik modüler standart grup programımız ya da özel ders seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Ek olarak İngilizce dil bilgi seviyesiniz elementary kursu seviyesinde ise bu kursu almanız tavsiye edilmez.

English Council Toeic Kursuna katılabilmeniz İçin İngilizce Seviyeniz Yeterli Değilse Ne Yapmanız Gerekir?
Toeic Kursuna katılabilmeniz için şu anki İngilizce seviyeniz yeterli değilse, öncelikle English Council’ın Genel İngilizce Kursu Programları ile Toeic sınavı için yeterli seviyeye gelmenizi sağlıyoruz. İngilizce seviyeniz yükseldikçe, Toeic skorunuz da yükselecektir.

English Council’ın tüm İngilizce eğitim programları Uluslararası Dil Sınavlarında başarılı olmanızı sağlayacak becerileri geliştirmeniz üzerine planlanmıştır. Genel Amaçlı İngilizce Programlarımızın, dilin dört becerisini de geliştirmeyi hedeflemesi bu konuda işimizi çok kolaylaştırmakta ve hedefinize ulaşmakta gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

TOEIC SINAVI İÇİN NEDEN ENGLISH COUNCIL KURSUNU SEÇMELİSİNİZ?

Toeic Kursuna başlamadan önce ingilizce seviyenizin en doğru şekilde belirlenebilmesi için eğitim danışmanlarımız tarafından seviye tespit sınavına alınırsınız.

Toeic sınavı, dinleme ve okuma bölümlerinden oluşmaktadır. Dinleme bölümünde 4, okuma bölümünde ise 3 soru tipi mevcuttur. Toplam 200 sorudan oluşan toeic sınavda, her bölümde çoktan seçmeli olarak 100 soru bulunmaktadır.

Toeic sınav soruları gündelik iş hayatından alınan örnekler kullanılarak hazırlanmaktadır. Sınavda iş hayatında karşılaşacağınız yazışmalar, e-mailler, istek ve sipariş formları gibi metinlerin ve telefon konuşmaları gibi, iş hayatı için anlaşılmasının gerekli olduğu çok sayıda soru bulunmaktadır. Okuma bölümünde okuduğunu anlama, boşlukları doldurma ve cümle tamamlama gibi sorular sorulur. Dinleme bölümünde ise size gösterilen fotoğraflar ve dinlediğiniz kısa konuşmalarla ilgili sorulara cevap verirsiniz. Toeic sınavında başarılı olabilmek için; gireceğiniz sınav içeriğine birebir uyumlu, okuma (reading) ve dinleme (listening) çalışmaları yapmanız ve bu çalışmaların sonuçlarını görmek için de yeterli sayıda gerçek zamanlı deneme sınavlarına girerek sınav tecrübenizi arttırmanız gerekmektedir.

Toeic sınavında başarılı olmak için işinizi şansa bırakmayın! English Council Toeic Kursunda, Toeic sınavında başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız tüm bu çalışmaların hepsini bulabilirsiniz.

TOEIC Eğitimleri, TOEIC sınavında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilir. Bir eğitimcinin İngilizce öğretmenliğinden mezun olması veya akademik alanda başka sınavları veriyor olması, onun Toeic sınavına öğrenci hazırlayabileceği anlamına gelmez. Akademik alanda ders veren eğitmenlerin mutlaka bu alanda uzmanlaşmış olması gerekmektedir. Toeic sınavında başarılı olmanız için, işinizi şansa bırakmadan, uzman ve deneyimli bir eğitmenle çalışmanız gerekmektedir.

Eğitiminiz süresince, alanında uzman eğitmenimiz tarafından, her bir sınav bölümü ile ilgili, deneme sınavlarına tabi tutularak değerlendirilirsiniz.

TOEIC SINAVININ BÖLÜMLERİ

Okuma – 75 dakika

Dinleme – 45 dakika

Konuşma* (isteğe bağlı)

Yazma* (isteğe bağlı)

Hemen Bilgi Alın!

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

BAKIRKÖY

0212 571 0101

KADIKÖY

0216 414 2121

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

TOEIC Kursu Fiyatları

ENGLISH COUNCIL

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir TOEIC kursu eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council’ın eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir. English Council’da her zaman sizin için başlamaya hazır bir TOEIC sınıfı vardır.

TOEIC kursu eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!

En iyi TOEIC Kursu olma hedefiyle hizmet veren ve şu ana dek yüzlerce kursiyerin hedeflediği TOEIC puanını almasını sağlayan English Council Dil Kursu’nun indirimli kampanyaları ve TOEIC kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve yararlanmak için iletişime geçin!

Kadıköy TOEIC Kursu fiyatları için Kadıköy Şubemiz, Bakırköy TOEIC Kursu fiyatları için Bakırköy Şubemizle telefon ile iletişime geçebilir ya da WhatsApp’dan bize ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz online formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

“English Council” Kadıköy TOEIC Kursu ve Bakırköy TOEIC Kursu Nerede?

TOEIC Kursu Kadıköy için; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafede, Kadıköy rıhtıma inen Söğütlü Çeşme Caddesi üzerindeki Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

TOEIC Kursu Bakırköy için Bakırköy’ün en merkezi noktası olan Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 100 metre mesafedeki Bakırköy Marmaray tren istasyonu paralelinde bulunan Bakırköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

BAKIRKÖY

KADIKÖY