Yabancılar-İçin-Türkçe-Kursu

Yabancılar İçin Türkçe Kursu

ENGLISH COUNCIL

Gerçekten Türkçe öğrenmeye ihtiyaç var mı?

Dünyada 250 milyondan fazla kişinin Türkçe konuştuğunu biliyor muydunuz? Her yıl iş, tatil ve evlilik sebebiyle milyonlarca turistin ülkemize geldiğini biliyor musunuz? Farklı ülkelerden, farklı kültürlerden gelen, farklı yaşamlara sahip milyonlarca kişi, ortak bir noktada buluşuyor; ortak dil, Türkçe.

Bir ülkeyi tanımanın en iyi yolu insanları tanımaktır. İnsanları tanımak, o ülkenin dilini öğrenip onlarla iletişim halinde olmaktan geçer. Amacımız, Türkçeyi size en iyi şekilde öğretip Türkiye’ye daha çabuk adapte olmanızı sağlamaktır.

Çevrenizden veya kursta öğrenmeyi denediniz ama başaramadınız mı?

Birçok kişinin sandığının aksine dil öğrenmek; kelimeler ve kelimeleri hangi yapılarla bağlayacağınızı bilmeniz üzerine tasarlanmış bir süreç değildir. Dil öğrenmek, iletişim kurmaktır. Konuşarak, mesajlaşarak, e-mail yazarak, okuyarak ve dinleyerek. English Council Yabancılar İçin Türkçe Kursu, tüm eğitimlerimiz yabancılara Türkçe öğretme konusunda uzman eğitmen kadromuz tarafından verilmektedir. Ayrıca her kur tam 100 saat olup, kur sonunda tüm öğrencilerimiz başarılarının hesaplaması için sınava tabi tutulmaktadır.

Türkçe öğrenmek için seçebileceğiniz alternatifler nelerdir?

Türkçe öğrenmek için birçok nedeniniz ve birçok alternatifiniz olabilir. Özellikle Türkiye’de yaşıyorsanız, Türkçe öğrenmenin çok kolay olabileceğini, herkesin size Türkçe öğretebilecek yeterlilikte olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat bir kişinin ana dilinin Türkçe olması o kişinin Türkçe öğretebilecek yeterlilikte olduğunu göstermez. Yabancılar İçin Türkçe Kursu bir uzmanlık alanıdır. Geriye döndüremeyeceğiniz zamanınızı ve çalışarak kazandığınız paranızı boşa harcamamak için yapacağınız tercih çok önemlidir.

Seviyeler

English Council tarafından Türkçe öğrenmek isteyen yabancılar için özel olarak hazırlanmış 6 kurluk eğitimimizin başlangıç seviyesi olan A1 programız ile kendinizi temel düzeyde ifade edebilecek, basit gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Bu seviyede öğrencilerimiz diğer dillere göre daha karmaşık bir yapıya sahip olan Türkçenin mantığını kavramaya başlamaktadırlar.

Program Eğitim dili: A1 (Başlangıç) seviyesinde derslerimizde eğitim dili İngilizce ve Türkçedir. Öğrencilerin dil seviyesi ilerledikçe Türkçe ders anlatımı oranı artacaktır.

A1 level is one of the six levels that has been designed for foreigners by English Council . In this level you can learn how to express yourself in a basic way and carry out your daily routines. At this level, our students start to comprehend Turkish sentence structure which is quite complicated when it is compared to other languages.

The language of the level: At A1(elementary) level, the language is English and Turkish. As the students make progress in Turkish, there will be more Turkish and less English during the classes.

English Council tarafından Türkçe öğrenmek isteyen yabancılar için özel olarak hazırlanmış A2 (Ön Orta) seviyesi eğitim programız ile kendinizi moda, giyim, doğa, sağlık gibi konularda daha rahat bir dille ifade edebilecek, bu konularda yapılan konuşmaları dinleyip anlayabilecek ve yine bu konular hakkında basit yazılar yazabileceksiniz. A2 seviyesiniz başarı ile tamamlayan öğrenciler temel zamanları rahatlıkla kullanabilir duyduklarını daha rahat anlayabilir.

Program Eğitim dili: A2 (Ön Orta) seviyesinde sınıf derslerimizde eğitim dili ağırlıklı olarak Türkçedir, gerekli görüldüğünde İngilizce olarak da öğretmeniniz tarafından konu anlatımı yapabilir.

At A2(Pre-Intermediate) level, you can easily talk about topics such as clothes, nature and health. And also you can listen to conversations about these topics and write about them. Students who pass A2 level can understand basic tenses and what they hear.

The language of the level: At A2(Pre-Intermediate) level, the language of the class is mostly in Turkish. If necessary, teacher may teach the subjects in English.

English Council tarafından Türkçe öğrenmek isteyen yabancılar için özel olarak hazırlanmış B1 (Orta) seviyesi eğitim programız ile ileri düzeydeki gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, deneyimleriniz ve olaylar hakkında konuşabilecek, kendinizi yeterli düzeyde ifade edebilecek; müzik, film, moda, giyim, sağlık, doğa, çevre gibi konularda yazılan normal yazıları okuyup bunlar hakkındaki konuşmaları anlayabilecek ve hatta bu konular hakkında yazılar yazıp kendi kişisel görüşlerinizi belirtebileceksiniz.

B1 seviyesinde A1 ve A2 seviyesindeki gibi konuşma eğitiminin yanı sıra yoğun olarak gramer yani dil bilgisi eğitimimiz de devam etmektedir. Program Eğitim dili: B1 (Orta) seviyesinde sınıf derslerimizde eğitim dili Türkçedir

At B1(Intermediate) level, you can meet your everyday needs, talk about your experiences and express your ideas. And also you can read texts about music, movies, clothes, health and nature and share your ideas with other people.

B1 level mostly consists of speaking and grammar parts. The language of the level: At B1(Intermediate) the language of the class is Turkish.

English Council tarafından Türkçe öğrenmek isteyen yabancılar için özel olarak hazırlanmış B2 (İleri) seviyesi eğitim programız ile artık kendinizi ileri düzeyde ifade edip, dilde kullanılan folklorik unsurları anlayabilecek duruma geleceksiniz. Kültürel konular dahil olmak üzere pek çok konuda görüşlerinizi bildirip tartışıp karşıt fikri savunabilecek, deneyimleriniz ve olaylar hakkında hiç hazırlık yapmadan rahatlıkla konuşabilecek, üst seviyede ve farklı kelimelerle size verilen konular hakkında yazılar yazabileceksiniz. Gazete ve kitaplardaki yazıları rahatça okuyup anlayabileceksiniz.

A1, A2 ve B1seviyesinde olduğu gibi B2 seviyesinde de gramer yani dil bilgisi eğitimimiz devam eder fakat öğrenci Türkçenin dil bilgisi mantığını artık tamamen çözdüğü için öğrendiği dil bilgisini pratiğe dökerken zorlanmaz. Program Eğitim dili: B2 (İleri) seviyesinde sınıf derslerimizde eğitim dili Türkçedir

English Council tarafından Türkçe öğrenmek isteyen yabancılar için özel olarak hazırlanmış C1 (Üst) seviyesi eğitim programız ile artık dile hâkim olmak dışında, öğrencilerimiz deyimlerden atasözlerine kadar tüm folklorik unsurları çabucak ve zorlanmadan kullanıp, akademik ve edebi kaynakları okuyup anlayabilecektir.

Program Eğitim dili: C1 (İleri) seviyesinde sınıf derslerimizde eğitim dili Türkçedir

At C2(Advanced) level, students can easily comprehend and use idioms, proverbs and folkloric components. Students read literary and academic sources without difficulty.

The language of the level: At C1(Advanced) level, the language of the class is Turkish.

English Council tarafından Türkçe öğrenmek isteyen yabancılar için özel olarak hazırlanmış C2 (İleri Üst) seviyesi eğitim programız ile, artık Türkçenin tüm gramer yapısına hâkim olacak, her türlü edebi ve akademik kaynağı okuyup, eksiksiz anlayabilecek ve bu alanlarda kendinizi yazılı ve sözlü olarak eksiksiz anlatabileceksiniz. Bu seviyeden başarı ile mezun olan öğrenci Türkçe’nin tüm inceliklerini öğrenmiş bir şekilde kurumumuzdan mezun olur.

Program Eğitim dili: C2 (İleri Üst) seviyesinde sınıf derslerimizde eğitim dili Türkçedir

At C2(Proficiency) level, students will have learnt all grammar rules of Turkish. Students can understand every kind of literary and academic sources and in these fields they can express themselves in oral and written way. The students who successfully graduate from this level learn all the intricacies of Turkish and graduates from our institution.

The language of the level: At C2(Proficiency) level, the language of the class is Turkish.

Hemen Bilgi Alın!

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bize ulaşabilir, dilerseniz yandaki formu doldurarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz.

BAKIRKÖY

0212 571 0101

KADIKÖY

0216 414 2121

Hemen Bilgi Alın!

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

Yabancılar İçin Türkçe Kursu Fiyatı

ENGLISH COUNCIL

Her kaliteli ürün ve hizmette olduğu gibi kaliteli bir Yabancılara Türkçe Kursu eğitiminin de pahalı olacağını ve bütçenizi aşabileceğini düşünüyorsanız, henüz English Council’ın eğitimde kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan kampanyaları ile tanışmamışsınız demektir. English Council’da her zaman sizin için başlamaya hazır bir Yabancılara Türkçe sınıfı vardır.

Yabancılara Türkçe Kursu eğitiminizde ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmak için hemen şimdi arayın!

En iyi Yabancılara Türkçe Kursu olma hedefiyle hizmet veren English Council Dil Kursu’nun indirimli kampanyaları ve Yabancılara Türkçe Kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve yararlanmak için iletişime geçin!

Kadıköy Yabancılara Türkçe Kursu fiyatları için Kadıköy Şubemiz, Bakırköy Yabancılara Türkçe Kursu fiyatları için Bakırköy Şubemizle telefon ile iletişime geçebilir ya da WhatsApp’dan bize ulaşabilirsiniz. 

Dilerseniz online formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

“English Council” Kadıköy Yabancılara Türkçe Kursu ve Bakırköy Yabancılara Türkçe Kursu Nerede?

Yabancılara Türkçe Kursu Kadıköy için; Kadıköy’ün en merkezi noktası olan Kadıköy Boğa Heykeli’ne 30 metre mesafede, Kadıköy rıhtıma inen Söğütlü Çeşme Caddesi üzerindeki Kadıköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.

Yabancılara Türkçe Kursu Bakırköy için Bakırköy’ün en merkezi noktası olan Bakırköy Özgürlük Meydanı’na 100 metre mesafedeki Bakırköy Marmaray tren istasyonu paralelinde bulunan Bakırköy’ün en modern binasında, teknolojik sınıflarımızla, alanında en deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle, güler yüzlü ve yetkin eğitim danışmanlarımızla dil kursunda ihtiyacınız olan destek ve kaliteyle tanışmanız için sizi bekliyoruz.